SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sve sta ste rekli je tocno osim ovoga za GAMU, uracunato je 10318 dionica LRH-a i 187189 LRHC.
Kako je LRH bila vrednovana prije razdvajanja u to necu ulaziti, moja racunica je za trenutne vrijednosti na burzi koje su apsurdne u nekim situacijama ili smo mi(ja) neznalice pa ne kuzimo neke stvari.


Na ZSE se nikada ne kupuje 1 za 1.
Pokoji put za jedan treba platiti 2 i više,a može i puno manje..Recimo na LCDS za 15 kn kupujete imovinu od preko
100 tj za sedminu imovine.Tamo cijenu zakucavaju 168ice stradalnici domovinskog rata.
Ovdje je 104ica crna mačka dionice.Kada neki stradalnik odlući prodati svoj paket eto ti 104ica koja tuće po ASKU,po abecedi po Angini Pektoris i Jeb…natus,a i poo RIVP s obzirom da je bivši VLHO
nastao dijeljem od SNHO.
Za očekivati je da će većinski nastojati cijediti male
dioničare i kupovati što jeftinije.Njima rast cijene ne odgovara,pa ih zato i nema na kunji .Što niže to bolje!!!!!

dajte, molim vas, jer ja sam očito neuk, pa neka mi netko objasni sljedeće:
ovi koji prodaju jučer, danas, pa vjerojatno i u drugom tjednu SNHA po 7X,XX koja im je računica?
mogli su do razdvajanja prodati po 210, što je ekvivalent za SNHA od cca 80 (ako gledamo kapital iz plana podjele)
no nisu, nego su čekali i sad prodaju po cca 15% manje?! pa tko tu koga…? dakle na ovoj ZSE neki stvarno trguju tuđim parama a ne svojim (što bi bilo i istina da znam da prodaje neki fond, a ne netki genijalac za svoj račun)?!
dakle jedno je biti iracionalan i bedast, ali ovo je za košulju?!?!?!?!


dajte, molim vas, jer ja sam očito neuk, pa neka mi netko objasni sljedeće:
ovi koji prodaju jučer, danas, pa vjerojatno i u drugom tjednu SNHA po 7X,XX koja im je računica?
mogli su do razdvajanja prodati po 210, što je ekvivalent za SNHA od cca 80 (ako gledamo kapital iz plana podjele)
no nisu, nego su čekali i sad prodaju po cca 15% manje?! pa tko tu koga…? dakle na ovoj ZSE neki stvarno trguju tuđim parama a ne svojim (što bi bilo i istina da znam da prodaje neki fond, a ne netki genijalac za svoj račun)?!
dakle jedno je biti iracionalan i bedast, ali ovo je za košulju?!?!?!?!

bakić je stoput govorio i stoput dokazao – ljudi ne kuže brojke sa mojedionice, a kamoli da bi čitali izvješća. vi se čudite otlud ljudi nisu kadri procijeniti pravu vrijednost alfa, beta, gama, delta. pa ti isti ljudi nisu bili kadri vidjeti šumu od drveća na valamara-korf-rivijera adria. ista, stoposto ista priča. a tamo je stvar bila linearna – rivijera – korf – valamar. a ovdje imate lrh, pa lrh cavtat, pa pectimatus, pa alfa, pa beta …

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@investimir
Upravo to!

Jako dobro se sjecam korfa. Htjeli su ga maknuti sa burze i cijena je dosla do 30kn. Nije bas bilo lako biti dionicar tada. Danas se to dogadja sa lcds. Firma vrijedi samo gazdi. Dok tu skolu ne prodjete mozetee biti sretni. Na abecedi nitko nista ne obecava. Ne zna se sto ce biti, osim da ce gazda dobro proci. Vidite da se na lrhc nije prodala ona jedna kljucna dionica. Dakle ipak se spekulira.

SNHA-R-A 70-77 kn


Jako dobro se sjecam korfa. Htjeli su ga maknuti sa burze i cijena je dosla do 30kn. Nije bas bilo lako biti dionicar tada. Danas se to dogadja sa lcds. Firma vrijedi samo gazdi. Dok tu skolu ne prodjete mozetee biti sretni. Na abecedi nitko nista ne obecava. Ne zna se sto ce biti, osim da ce gazda dobro proci. Vidite da se na lrhc nije prodala ona jedna kljucna dionica. Dakle ipak se spekulira.

ili kako bi rekli ‘value investors’: welcome to the pain-train!

Nitko ništa ne komentira?Trenutno alfa, beta, gama, delta oko 217kn a ozbiljnija prodaja se nazire tek 30-40% više. Kako stvari stoje ovdje će dioničari debelo profitirati..

Provjerio kod brokera, idući tjedan bi alfabet trebao biti u redovnom trgovanju.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Da, evo i službeno na stranicama ZSE:
http://zse.hr/default.aspx?id=32824
Baš mi mogli na burzi i staviti vijest na stranicu kada naprave odluku, a ne da moramo pamtiti datume kada se kvartalno računa koja dionica ide gdje…
Iako LULG i PCTS nije puno pomoglo što su ušli u normalni režim ni za cijenu ni za likvidnost.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Jel moze netko ko je potrosio par sati na istrazivanje podjeliti s nama svima?, ja sada stvarno nemam vremena, a kratko sam bacio oko da je doslo do odredene rosade po svim derivatima nakon djeljenja. Jel ima sta pametno ili da zanemarim? Hvala

Nema kupnje a jos manje prodaje
Cim Vlahovic useli u novu zgradu pozabavice se nama. Brrr

New Report

Close