SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@bogata, od kud info za trgovanje na ZSE?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Kako nije u skladu s objavljenim obavijestima?

Ispricavam se, radi se o obavijestima koje je objavio skdd, a ne zse. U brzini sam krivo napisala. Nije u skladu s tim obavijestima. Tamo eksplicitno kazu da je prvi dan trgovanja 14.12., a dan azuriranja u sustavuma 16.12. Evo nas u 18.12., a jos ni “t” od trgovanja.



@bogata
, od kud info za trgovanje na ZSE?

Usmeno od brokera


Ispricavam se, radi se o obavijestima koje je objavio skdd, a ne zse. U brzini sam krivo napisala. Nije u skladu s tim obavijestima. Tamo eksplicitno kazu da je prvi dan trgovanja 14.12., a dan azuriranja u sustavuma 16.12. Evo nas u 18.12., a jos ni "t" od trgovanja.

SKDD je objavio da što se njih tiče trgovanje može početi sa ponedjeljkom 14.12. , ali kako nije bilo uvršteno na ZSE nije se moglo trgovati. Evo, uvrstili su, od utorka kreće, nažalost u posebnom režimu (11-13 sve u jednoj transakciji)

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Informacija na burzi – prvi dan trgovanja svim dionicama u utorak 22.12.2015. Lp

Koliko bi vremena trebalo proci i koji su uvjeti da dionice ne budu vise u posebnom rezimu trgovanja?

Kako se određuje početna cijena trgovanja u utorak?


Koliko bi vremena trebalo proci i koji su uvjeti da dionice ne budu vise u posebnom rezimu trgovanja?

još 4 dana
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/rddbdLYKW3n8pNAgZNw0Tw==.pdf

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Sorry

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Ako dionica u tromjesečju ostvari najmanje jednu transakciju dnevno ili ima prosječni dnevni promet najmanje 35.000,00 kuna, prelazi u modalitet redovite trgovine. Ako u trgovinskom tjednu ostvari promet od najmanje 500.000,00 kuna te ostvari najmanje jednu transakciju dnevno i najmanje 15 transakcija u tjednu prebacit će se se iz modaliteta dražbe u modalitet redovite trgovine (ubrzani prelazak).

Dali ste sada svjesni da SNH Gama ima vrijednost XXX kuna?, a koliko, proučite sami
A gdje su tek ostale. Stock Split uvijek dobro dođe za postojeće dioničare:)

Sutra pocinje party sa alfabetom, bit ce zanimljivo.

New Report

Close