SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a sta da ti kazem vise


Pa zapravo ima jer si upravo ispao malo gl*p, umjesto da si kao je išao pogledati što lopina govori…

Dobit LRH konsolidirano Q3 2014: 90.258.360 kn

Dobit LRH konsolidirano 1Y 2014: 50.589.604 kn

Znači koliko košta hladni pogon u zimskom periodu?


Da,ali prošla godina je bila bez Slovenaca.I oni u četvrtom kvartalu stvaraju gubitke,tako da će biti više od 40 mil kn,mislim blizu 50 mil kn.

***gdje ste bili g. Lopina kad sam se prijavljivao za sutrašnju skupštinu SNHO… vidim da nemoram ni ići, gubitak 40 do 50 milja mogu izglasat i bez mene…ono par zaposlenih, prihod stotine milijuna kuna i po lopini gubitak od 50 [emo_smijeh]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Pustite lopinu nek laje na mjesec. Ne uzimajte bebi zvečku da ne cmizdri! Pogledajte kako je pisao za KORF od 130 kuna, a po koliko danas vrijedi dionica KORF-a. Lijepo je da ga SNHO žulja. Jako lijepo. Nek se dijete igra. Bolje nego da plače.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Sutra ću prisustvovati u radu skupštine SN holdinga, mojoj prvoj skupštini nekog društva u životu! Iskreno, jedva čekam sutrašnji dan i veselim se da ću možda susresti i upoznati neke od Vas!

Da li postoji nešto što bih trebao znati o radu skupštine? Svaki savjet je dobrodošao! Izuzevši dnevni red s kojim sam upoznat!

Da li se skupština održava na 10. katu u zgradi BCI-a?

nadam se da ce te sutra u live prijenosu podjeliti s nama koji ne mozemo doci

Ibro10, ne zaboravi ponesti osobnu iskaznicu….

Da li može pasaporte?

Hvala kolega! ID je uvijek uz mene 😀 Vjerojatno ću biti najmlađi jer sam još student pa ako ovdje ima još koji student, slobodno se javite, bilo bi mi drago popričati s vama, kao i sa svima ostalima!

Fino ciscenje prodaje…

Eurekaaaa

Dok su ovih 1250kom na 220 i 230kn ne možemo govoriti o nekom čišćenju.

New Report

Close