SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ajmo opet. Kakva je transparentnost bila KORF-a, koliko je bilo vlasnika u povezanim doo-ma?….zar stvarno nitko ne vidi povezanost?, sjetite se cijene RIVP-a i micanja s burze po cijeni ako se ne varam 13-15 kn…

Dali stvarno nitko ne vidi slicnosti?, s time da sada Ostoja(direktno on) nakon svih pretumbacija i spajanja, postaje vlasnik 51% LRHC.

Kakve su ovo usporedbe, ispalo bi prakticki da je netransparentnost dobra jer eto 1 kompanija koja je bila netransparentna je na kraju preokrenula svoj sistem?
netransparentnost korfa je bila uzasna i uzasno je ovo na snho.
napomena: imam dionice snho i drzim ih, imao sam i korf i imam rivp, ali u nijednom trenutku nisam sretan sa stvarima koje su jednostavno lose, a transparentnost snho-a je uzasna i da ne smatram da imovina vrijedi barem 50% vise od trenutne cijene dionice ne bih se usudio taknuti ovo.

Nevjerojatno, totalno bez prometa a projekcije govore da ovo vrijedi puno više. Što se čeka??

Barem nema udaranja po BID-u kao do sada u zadnje vrijeme…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Mislim da se ekipa prebacuje na PCTS, tamo ASKa nema a BID ojačao, dok SNHO i LRH ne izgleda dobro

Pa i nije baš da ne izgleda dobro…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Mislim da se ekipa prebacuje na PCTS, tamo ASKa nema a BID ojačao, dok SNHO i LRH ne izgleda dobro

***neznam kak je danas jer sam na putu, ali jučer ni na SNHO skoro da nije bilo aska iznad 220… prve ozbiljnije količine su bile na 274,99 i 275,00 svaka po 1700 komada… možete staviti ovdje kak je danas stanje aska? ili na pm… thnx

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


Pa i nije baš da ne izgleda dobro…

Skiniti naočale,slabo vidite!!!!!
SNHO izgleda super s obzirom da tata hranitelj/LRH/loše posluje.Vrijeme sve stavi na svoje mjesto.Jedina nada je da se LRH što prije proda.


Skiniti naočale,slabo vidite!!!!!
SNHO izgleda super s obzirom da tata hranitelj/LRH/loše posluje.Vrijeme sve stavi na svoje mjesto.Jedina nada je da se LRH što prije proda.

U kojim ti filmovima živiš? Koje droge tebe pucaju? LRH loše posluje? Pa ne možeš drugo nego da pukneš od smijeha! hahahhhahahahahhahahahahhahha

Al dobro, razumljivo je s obzirom kako tvoje uzdanice posluju, valjda ni ne znaš više što znači poslovati, a kamoli dobro poslovati…

Ajme. Ajme. Ajme.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Kolega kanabis nabavku molim kolega lopina izgleda vise voli jovu travara hha ha ko baba iz rana haa haa usta… Sunce im jeb.

Pa zapravo ima jer si upravo ispao malo gl*p, umjesto da si kao je išao pogledati što lopina govori…

Dobit LRH konsolidirano Q3 2014: 90.258.360 kn

Dobit LRH konsolidirano 1Y 2014: 50.589.604 kn

Znači koliko košta hladni pogon u zimskom periodu?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

@ivan1902
A vidim ti si malo jaci, ista kategorija ko i Lopina:), a da uracunate vile koje su se prodale, nece biti 50 manje, nego u rasponu od 10-50 vise

Sad si ti smiješan a ne Lopina, pa koliko znam, vile su se i prošle godine prodavale, zar ne?

Btw. Za koliko su se ono vile prodale? I koje to točno?

Nemaš pojma….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close