SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajmo jos jednom ponoviti gradivo:

U ovom trenutku:
61% LRHC vrijedi 163.000.000 kn
61% LRH ne ide ispod 760.000.000 kn

to je = 923.000.0000 kn!!!

Zakljucno sa petkom, TK SNHO je 571.000.000 kn sa cijenom dionice od 213,81 kn

Cijena dionice koja treba biti zbog stvari koje su jasno procjenjene i jasno recene, a vidimo da se dogada tocno sta je receno, je slijedece, kao sta sam vec i napisao prije nego je prodan dio i prije nego li je izasao tekst u vecernjaku:

923.000.000 / 2.670.000 = 345 kn!!

Trenutna cijena dionice je 213 kn.

U ponedjeljak mozete kupiti sa diskontom od 60%!!!!. Vlak je postao vecini jasniji, i nemojte kasniti.

Ovo nije nagovor za kupnju niti prodaju, posjedujem dionice SNHO i prosjek mi je 220 kn.

@ivanoreskovic
Potpuno se slazem s tobom. Tu cijenu od 345 kn sam je i ja izracunao na ovaj toliko jednostavan nacin 🙂 Pa i da se uzme i rizik, opet cijena od 213 je smijesna, ajde da je cca 280, reko bi covjek da je to zbog rizika, al ovako… Nemam vecu kolicinu snho-a, prosjek mi je 207 kn, ali opet bi htio jos jednu uspjesnu pricicu pogotovo kad je sad sve ocitije sto ce se dogadati

Decki odite na best buy ili snho to pisati. Uopce ne razumijete zasto je lrh bila najbolja dionica- radi SIGURNOSTI! Snho tu nema sto traziti, to je bljuzga od dionice i tamo ozbiljni kapital ne ide.

Budemo vidli 🙂

Ivano, nije diskont 60%, nego 60% ima prostora rasti da dosegne vrijednost koju ste izračunali.
to nije isto.



I tko je onda tu lud i prodaje sve ispod 210?? Jel netko pratio možda… da li je neki fond aktivan kao na HIMR?

***neznam tko je, ali je očito zadužen da cijena nejde preko 205… ja sam prije desetak dana htio pokupiti sve do 220 jer sam morao hitno u inozemstvo, no rupa je od 210 do 220 na asku pa sam razmišljao što napraviti… kad sam preskočio 205 tip me zakucao do 197, kasnije je otišlo i na 195… evo i danas primjer, ide bez problema 209, ali on je zakucao 300 komada na 205
[/quote]

Pa zakucaj ti njega na 400 ili barem 300?! [emo_smijeh]

Meni je naprosto nevjerojatno kakve se ovdje pisu gluposti, a koliko vidim ni LRH tema ne zaostaje mnogo za vasom.

Nego koliko sad imamo, 6 SNHO-a i dva LRH?

Kak to da nitko ne ide na skupstine svih tih drustava i ne pita upravu sto se to dogadja i koji je konacan cilj takvih operacija? Nego svi nesto napamet blebeću i vračaju, a kaj je najsmjesnije neki su se vec debelo ufurali u ulogu proroka, i to nakon sto je dogadjaj vec nastao? Pa to uopce nije u skladu sa statutom i uzancima Nadnacionalnog udruzenja vracara i tarot majstora!

Decki ajd se malo skulirajte ili rijesite to poslije skole na skolskom “u 4 oka”!


Pa zakucaj ti njega na 400 ili barem 300?! [emo_smijeh]

Meni je naprosto nevjerojatno kakve se ovdje pisu gluposti, a koliko vidim ni LRH tema ne zaostaje mnogo za vasom.

***a meni je nevjerojatno kakve vi turbo smart stvari pišete, zakucat nešto na 300 ili 400 po asku kojeg praktički nije ni bilo preko 210 je zaista za udrugu vračara i tarot majstora… kaj ste im vi, glasnogovornik? … malo pregledajte moje postove i nađite ako sam negdje navlačio za cijenu, ovo se stvarno dogodilo i nije izmišljeno… pišem realno koliko mogu i ako sam Vas negdje povrijedio ispričavam se… a onaj topic LRH je uvjerljivo najkvalitetniji topic na ovom forumu pa kad pljujete i po njemu, to dovoljno govori o vama

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Pises gluposti. A i na LRH topicu se pise dosta gluposti. Iako tamo ima mozda zanimljivijih komentatora i komentara nego ovdje. A nitko da ode na skupstinu, zajednickim snagama predlozi dopunu dnevnog reda ili da neki protuprijedlog i otvori raspravu o trenutnoj situaciji i buducnosti. Umjesto toga svi se bave gatanjem i onda na temelju nastalih dogadjaja kazu, koji su ionako bili ociti, vidis kako sam bio u pravu. A to je jako bitno da si u pravu kad ti netko drugi upravlja cijelom situacijom, a ti glumis strasilo u kukuruzu?

Ne sjecam se da sam citao iciji komentar sa skupstine ni LRH, ni SNHO niti ikakvo pravno stajaliste o cijepanju tih drustava da bi par njih lakse podijelilo plijen. Al ako je dionicarima SNHO i LRH po ukusu da imaju hrpu dionica ciju vrijednost je nerijetko dosta tesko procijeniti, tko sam ja da im namecem svoje stavove i misljenje. Pisu se hvalospjevi upravi i nekim vlasnicima dok oni nesmetano dovrsavaju posao zivota. Ako je vec sve to potrebno zasto onda uprava ne istupi ispred skupstine i javno iznese planove postupanja i konacan cilj cijele ove travestije? To barem nije nikakav problem.

Ajmo opet. Kakva je transparentnost bila KORF-a, koliko je bilo vlasnika u povezanim doo-ma?….zar stvarno nitko ne vidi povezanost?, sjetite se cijene RIVP-a i micanja s burze po cijeni ako se ne varam 13-15 kn…

Dali stvarno nitko ne vidi slicnosti?, s time da sada Ostoja(direktno on) nakon svih pretumbacija i spajanja, postaje vlasnik 51% LRHC.

Daleko je ovo od korfa.


Daleko je ovo od korfa.

Daleko je od KORF, ali ima fini bullish obrazac…

Lagano pretumbavanje….sprema li se čišćenje…hehe

New Report

Close