SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja se nadam da nakon ovog dokumenta svi pocinju shvatiti koliko SNHO vrijedi…izracunajte samo cash poziciju + LRH

Vlasnik dionice snho-r-a dobije 4 nove dionice s kojim datumom kupnje?
dali neko zna

Pitanje je besmisleno. Ako ste dioničar SNHO na dan podjele, dobit ćete dionice SNH A/B/G/D, a ako niste, nećete. Ne postoji “ex-div dan” na društvo koje prestaje postojati.

Da je ova podjela za dioničare otežavajuća okolnost, sigurno je.
Kakva će biti likvidnost, tj. Unovčivost tih novih dionica?
Hoće li biti dividende??
Koji dio će se prodavati?
Biti dugoročni dioničar tih mikro firmica mi sve manje izgleda privlačno.
Kakva je bila likvidnost i vrednovanje SNHO do prije godinu dana prije nego je ušla u fokus a sada se to djeli sas šest?

Glas za LRH je glas za HDZ.

😀

mogući delisting?

Pa delistirana je već. Zato i jest na MPT.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

mislim na nove A B G D

Pa i one će biti na MPT, kao Lux i Pectinatus. To nije uređeno tržište, mislim da ga nemaju onda ni od kuda delistirati.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

što slijedi dalje? prodaja LRH, likvidacija? kakav će biti interes za te mikro firmice? puno pitanja bez odgovora!

Zapravo možda su se svi i malo požurili sa zaključcima?
Nije li već bilo prijedloga podijele koji nisu usvojeni?
Nije li na zadnjoj LRH skupštini prijedlog prošao bez glasa SNHO??
Dakle u SNHO se nisu uspjeli dogovoriti da to izglasaju. Zašto svi podrazumijevamo da će se sada izglasati?

Nemoj misliti na m2!

Bas sam na to pomislio. U svakom slucaju. Na ovu skupstinu idem.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close