SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koja prisilna diverzifikacija 🙂 Pa prosjećan mali investitor ima do 10 dionica u portfelju, a prosjećan investitor u SNHO, ima samo desetak dionica SN-a…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

… konačno se postiglo što se htjelo – skoro ista situacija kao kod pcts i lulg… svega 164 dionice na kupnji (:O$… tj. vrlo plitka potražnja…

Sad mi baš palo na pamet, Blogeru nikako da krene… PTKM, DDJH, sad i SNHO…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Sad mi baš palo na pamet, Blogeru nikako da krene… PTKM, DDJH, sad i SNHO…

A kako ti znaš da ovdje nekreće kugla ili znanje?

LEAVE THE WORLD BEHINED


Sad mi baš palo na pamet, Blogeru nikako da krene… PTKM, DDJH, sad i SNHO…

A jesi malo jalan, a? Pa bi ti baš eto bilo drago da on štogod izgubi da bi se ti osjećao bolje? Eh, što zavist radi od ljudi…

Uostalom, što sad fali sa SNHO, po čemu je to lošije ulaganje danas nego što je bilo jučer? DDJH je također u igri…

Ne znam čemu vam služe ovakvi komentari, svoje frustracije se liječe na druge načine, a ne tako da se naslađujete tuđim nevoljama (ako postoje) ili još gore, da izmišljate tuđe nevolje…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

S 78 dionica srušena cijena 4,5%


Sad mi baš palo na pamet, Blogeru nikako da krene… PTKM, DDJH, sad i SNHO…

… eh što bi ja volio da me tako “ne krene”… (:O#)

@KressoM

Jalan? Pa ne, zašto bi bio? Iskreno, nisam takav kao osoba, nisam impresioniran ni njegovim novcima niti bilo čijim tuđim… Ovo je više zbog njegove arogancije, nastupa… “Ja imam CFA, bla…bla…bla”… Pričao sam osobno s njim par puta, i čovjek stoji sa obje noge na mjestu, ali nekad ga ponese…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



@KressoM

Jalan? Pa ne, zašto bi bio? Iskreno, nisam takav kao osoba, nisam impresioniran ni njegovim novcima niti bilo čijim tuđim… Ovo je više zbog njegove arogancije, nastupa… "Ja imam CFA, bla…bla…bla"… Pričao sam osobno s njim par puta, i čovjek stoji sa obje noge na mjestu, ali nekad ga ponese…


Pa što ti onda ima onda to sada padati na pamet, čak i da je istina… Kakve to veze ima? Promisli malo sam sa sobom, vidit ćeš da nema nikakve veze to sada s ničim. Pusti takve stvari i takva razmišljanja, biti ćeš zadovoljniji…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Alfa, Beta, Gama, Delta…..koji maheri. [emo_ooooo]

Mislim da svatko ozbiljan tko vidi da ga ovako besramno vozaju moze doći samo do jedne odluke.

Bjezi što dalje glavom bez obzira…..[emo_vrtimise]

Ovdje se ponavlja povjest. A pogledajte povjest SNHO. I zapamtite, kod velikih menadera i bogatih ljudi, jedino je jedna stvar bitnija od novca, a to je ego, a taj ego onda stvara novac.

http://www.snholding.hr/media/1071/poziv-26102015.pdf
miramarska 24 nikad kraja

New Report

Close