SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Spekulira se da 25 % udjela Opatije i triju kvarnerskih općina u Hotelima Cavtat vrijedi oko 50 milijuna kuna.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

novi pasticcio što bi se reklo a sve ostaje po starom.
tko bi ili nitko se trebao zabrinuti.lrh ili snho mali?

Evo jos jedne podjele…
Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Oprez, radi se o starom dokumentu. To je već provedeno i dionice su podijeljene kao dividenda.

Nemoj misliti na m2!

Dalibore, hvala. Vec sam pomislio da nam slijedi jos podjela…

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Dalibore, hvala. Vec sam pomislio da nam slijedi jos podjela…

Ja bi prorekao da slijedi al ne još :))

Nemoj misliti na m2!

Ovdje me vise nista ne moze iznenaditi! Zato sam na prvu i pomislio da ide jos prebacivanja.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

… od “robota” (ili kako su mi pojasnili: smart trade-a) nije moguće kupiti ništa… svaki nalog na bid-u skine se u dvije sekunde sa nalogom za kupnju 317 dionica… i to već danima…

uvijek možeš udariti po asku. nije daleko od bida. osim ako ne igraš na zaradu od te 2-3 kune po dionici kolika je razlika između aska i bida.


… od "robota" (ili kako su mi pojasnili: smart trade-a) nije moguće kupiti ništa… svaki nalog na bid-u skine se u dvije sekunde sa nalogom za kupnju 317 dionica… i to već danima…

sređujem ih na način da zadajem naloge od po cca. 10 dionica (2.000 kn…). Stavim se na vrh bida. 317-ica me preskoči, pa ja opet, pa 317-ica opet itd. Uglavnom nakon više pokušaja (ili rekao bih cca. 0,20 kn razlike od startne cijene na kojoj je prvotno bila 317-ica), nalog mi ostane prvi na bidu i tamo stoji dok se ne realazira (direktno po bidu, cca oko 204 kn, na asku je konstantno oko 207 kn), a 317 ostaje iza mene. I onda iz početka.
Taktika je izgleda dobra ako se kupuje tako po sitno.

PS.
ovo je nevjerojatno na koju razinu se spustila cijena, da mi je sad većeg casha 🙁

http://www.snholding.hr/media/1071/poziv-26102015.pdf

J.ate led što je ovo, zavrtilo mi se u glavi! [emo_vrtimise]

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close