SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledao sam krivi datum, 8.7. je i taj dio rijesen.

Znaci, slijedi rasplet na SNHO?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Gledao sam krivi datum, 8.7. je i taj dio rijesen.

Znaci, slijedi rasplet na SNHO?

To se je i već teško snaći tko šta radi. Tko se dijeli i tko se s kim spaja. Samo je očito da treba biti oprezan.

Nema te financiske akrobacije koja čini upitnom cijenu SNHO,doduše samo na duge staze.
Tko igra kratkoročno možda nije na pravom mjestu.

Navlakuša

Mala usporedba turista

A i dalje smo na 211-219 rasponu….

Ajde da ode na 250-270 nakon Q3, vrijeme je

Osobno mislim da kupnja LRH kroz dionice SNHO-a nema ni približno takav rizik kojim je on izražen u razlici cijena. Više od 30% popusta kupnjom kroz snho je stvarno lijepo. Plus, kad se na to doda potencijal koji lrh ima i da snho nema dug, zvuči stvarno obećavajuće [emo_smijesak]
Ali nakon podjele lrh i Q3 ukupna cijena od sadašnjeg lrh će 99% sigurno porasti. Ako i tada bude ista cijena od 212 onda je to već stvarno komično

Prodanno!

http://hr.seebiz.eu/seik-al-thani-razmatra-investicije-u-rijeci-i-opatiji/ar-117108/

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!


Ali nakon podjele lrh i Q3 ukupna cijena od sadašnjeg lrh će 99% sigurno porasti. Ako i t’ada bude ista cijena od 212 onda je to već stvarno komično

Porasti? Misliš kao kod podjele na SNHO -PCTS – LULG?

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Nista od toga, ko svaki put….

ivano
obećao si neku usporedbu dionica nakon mj dana! kako to izgleda??

Mislio sam reci da ce LRH+LRHC vrijediti vise nego sadasnji LRH

Bid je opet malo ojačao, ima oko 1 000 komada iznad 212kn 😀

New Report

Close