SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mi u lrh se i zalazmo da ostoja svoj paket proda zajedno sa gradom. Kupac bi dobio skoro 90% lrh i bio bi apsolutni dirigent. Grad bi dobio novce za razvoj svojih projekata, a to bi opet puno znacilo svim turistima u opatiji. Naravno znacilo bi i politicarima, jer gdje je bolje lapat, nego u gradjevini.

Ne bih se slozio da su u gradu i opcinama bedasti, te da bi posto poto dali kontrolni paket. Znaju oni jako dobro koliko to vrijedi i u slucaju prodaje bit ce na tapeti gradjana, no za to je ostoja tu da nadje dobrog kupca,koji ce ponuditi cijenu na koju se nitko nece moci buniti. Grad svakako je zastitni faktor u bilo kojem obliku.

ajmo se staviti u kozu vecinskog vlasnika, Ostoje. Svaki put kada razmisljate sta kako, stavite se u poziciju osobe koja provodi odluke.

Zasto bi on prodavao LRH?, treba mu novac za danja ulaganja-NE, treba mu novac za privatne svrhe-NE

Ostoja ne zeli prodati LRH, nego sa tim najavama kupuje vrijeme i u medu vremenu gradi 4 carstvo po vrijednosti u RH turizmu

Sve je na prodaju, samo je pitanje cijene.

Slazem se. Kupio sam 1 dionicu LRH i sve ostalo je u SNHO-u, al vjerujte da LRH nije na prodaju…

Nije ni Smith kupio Bilokalnik nego Duropack pa svejedno mora dati ponudu za BLKL.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Lopina pojasni gornju racunicu kako kroz snho doci do vecinskog paketa? To bi znacilo da bi se izvlastili mali dionicari ili sto? U zamjenu za lrh podvalit im nesto drugo?


Ostoja ne zeli prodati LRH, nego sa tim najavama kupuje vrijeme i u medu vremenu gradi 4 carstvo po vrijednosti u RH turizmu….

…zajedno sa KJB [emo_smijeh]
Čemu onda sva ta preslagivanja u SNHO? Dimna zavjesa? Pa Ostoja i ekipa su majstori za držanje dioničara u mraku.

@ lopina Pectora je d.o.o. a ne dd i nitko od nas nema udjela u Pectora što znači da nema novih dionica. Jednostavno, jedna firma hajmo reći od dva vlasnika se dijeli u dva dijela

Zlatek vam je dobro rekao. Ako je o prodaji riječ LRH postaje sve veća i veća tvrtka a samim tim je teže naći kupca. Za jedan-dva hotela kupac se lako nađe, ali za tvrtku sa 3000 hotelskih soba to i nije tako lako i tu dolaze u obzir samo veliki igrači koji dobro znaju što će sa tim.
Zaštita malih koja je ugrađena u Zakon o preuzimanju je zamišljena da nas zaštiti od loših suvlasnika, a od dobrih nas i ne treba štiti.
Vidimo koliko je LRH napredovala od kada je SNHO većinski, a ako dođe netko bolji od SNHO morat će dati jako dobru ponudu da bi mu imalo smisla prodati dionicu, jer zašto mu prodati nešto sada kada će on on toga napraviti još bolji posao u budućnosti?
Koncentrirajte se na poslovanje i rast vrijednosti tvrtke bilo kao dioničari SNHO ili LRH. OStalo se špekulacije jer nitko ovdje nema pojma tko, kada i zašto će prodavati svoj udio, niti tko će biti kupac. Ali ako ono što se prodaje vrijedi već će vam to netko platiti.
Cijena LRH nije narasla na špekulaciji o preuzimanju nego na rastu poslovanja.

Nemoj misliti na m2!

Evo baš zbog svega navedenog oko veličine tvrtke i ozbiljnosti mogućeg kupca, mislim da bi Ostoja ako želi prodavati Lrh preko Snho trebao poraditi na transparentnosti tj. Snho ubaciti na redovno tržište.

Hvala dalibore….
Ne znam zasto me moderator obrisao pa sad tvoj post malo”visi”, ali mislim da je i ovako jasno.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

samo polako, samo polako….trenutno je SNHO u odnosu na LRH jeftiniji 40%:)….

Ja volim ZSE:)

New Report

Close