SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nitko ne komentira top10?

Dolički je sa Ostojom i Marićem (njega nema u suvlasništvu doo-ova)
Drugi klan je Bajakić i Ksenija
Krenulo je prije skoro godinu dana i još uvijek nije gotovo
Imovina se dijeli u omjer 62%:38%, i dio koji je podijeljen nakon zadnjih promijena ima taj omjer.
Preostala je PECTORA koja je i vlasnik ACATHUSA
Ista se dijeli na ACCITS i BLBUS u istom omjeru
Zajedno ovih 5 ljudi kontrolira 69,23% SNHO
U konačnici to završava da Ostojina grupa kontrolira 43% SNHO, a Ksenijina 22%

Ako to prenesemo na LRH jer SNHO sada ima jedino dionice LRH to indirektno znači da Ostoja posjeduje 26,5% LRH, a KJB 16,3%, tj ukupno 42,8%

Nemoj misliti na m2!

Nakon pomnog proučavanja po registru shvatio sam da je sve jednostavno.
Tvrtke koje kontrolira Ostoja se sve zovu na “A”, a Ksenija na “B” 🙂

Nemoj misliti na m2!

Dalibor, dobar uoč’ :0) Mene malo muči Pectora… a tice se Lulg-a i Pcts-a. Nigdje ne vidim jasnu vezu sa ova 2 d.d-a!? (:0€…

… odnosno – izgleda da Snho nije osnivac Pectore? Al’ to su ipak druge dvije teme ;0)…

Pectora već više ne postoji
Podijeljena je na “A”ccitus i “B”albus
Omjer opet 62:38 (iako su udjeli u vlasništvu bili drugačiji)
Vlasnici su bili
Ostoja, KJB, Dolički, Bajakić

Nemoj misliti na m2!

… da znam podjelu, al’ velim: izgleda da je taj dio kroz Pectoru izvucen iz Snho i taj dio kolaca ne dijele ostali vlasnici pcts i lulg dionica :0(… SNHO izgleda nije osnivac Pectore…

… finalna preslagivanja…

Dosta sam novi na zse pa nisam bio u toku kad je bilo spajanje RIVP/KORF/VLHO. Postoji li mogucnost da se nesto slicno odradi na LRH/SNHO? Hvala na odgovoru 🙂

Vjerojatno ne, jer SNHO nema dovoljno veliki udio u LRH, s tim da imamo dvije različite struje koje vladaju SNHO…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Apsolutno nema sanse jer bi time opatija izgubila kontrolni paket.


Apsolutno nema sanse jer bi time opatija izgubila kontrolni paket.

Upravo suprotno. Opatija bi bila u boljoj poziciji jer bi doista postala treci igrac. Jer prva dva ne bi bila vezana kao sto su sada. Osim ako se ne mogu vezati prije spajanja nekim ugovorom o zajednickom djelovanju i prodaji.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close