SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i 1150 komada na kupnji po 203kn, uz poprilično jačanje kupnje, bit će zanimljivo!!

Jucer je i Pectora u sudskom registru podjeljena na dva nova drustva: ACCITUS d.o.o (Ostoja) i BALBUS d.o.o. (Juhn). Cini mi se da je s ovom podjelom zaokruzena podjela imovine glavnih aktera tj. Top10 u SNHO bi sad trebalo biti u poptunosti podjeljeno.
Čovjek bi rekao da je sve spremno…


Čovjek bi rekao da je sve spremno…

Još “samo” treba prodati LRH

LRH na 4500 kn, ili 315 kn po dionici SNHO? [emo_beztona]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Problem je sto je LRH sljedba svakodnevno pisuci o LRH kao boljoj kupovini uplasila ljude, pa vjerovatno i to ima utjecaja na cijenu.
Kada jedna osoba pise pozitivno o ovoj dionici, uvijek mozes uprijeti prstom u nju ako cijena krene gore ili dolje. No međutim, kada njih vise pise po forumu, onda nemas u koga uprijeti prstom, vec se ta krivica razvodni sa velikom kolicinom komentatora.


LRH na 4500 kn, ili 315 kn po dionici SNHO? [emo_beztona]

A može i … SNHO na 210 kn ili cca 3.000 kn po dionici LRH [emo_smijeh]

U svakom slucaju poprilican nesrazmjer. [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Vodeći dioničari SNHO “ulijevaju strah” na ZSE.
I 50 posto popusta za robu u njihovoj ambalaži ne tangira kupce.
Budemo pričekali.

Lrh je pravi primjer onoga cemu bi forum trebao sluziti. Da imamo 5-6 takvih
tema, vjerojatno bi zse bila zivlja. Dalibor sada pokusava probuditi zvzdu, ali mislim da nece ici, jer nema drugih koji bi mogli polemizirat s njim.

Vasa tema ce mozda i zivnuti dogodine, kada mi dionicari lrh uzmemo koji komad snhoa, da bi mogli sudjelovati na skupstini.
Malo sam razocaran s vama, brojno ste superiorni nama, a informacije su vam ispod svake razine. Gore citam cijenu usporedbe lrh i snho i naravno ni to nije tocno. Poradite malo na temi. Vlho i korf su bili u slicnoj netransparentnoj poziciji, kao i snho. Pa pogledajte sto se sa transparentnoscu dobilo. Tako da nemate opravdanje
za reci da snho ima puno dionica, u kojima su stradalnici i bla bla. Za nekog bi to trebala biti prilika, ali fali realnije pisanje, pogled iz vise uglova, cinjenice i objektivnost.

imam sitno snhoa, radi slabe likvidnosti lrh i radi skupstine.


Vodeći dioničari SNHO "ulijevaju strah" na ZSE.
I 50 posto popusta za robu u njihovoj ambalaži ne tangira kupce.
Budemo pričekali.

Ma nebi rekao da je to presudno. Jednostavno ova dionica je “prisilno” na ZSE, većinski dioničari su je delistirali i sada je prilično teško uopće pratiti što se sa tvrtkom događa. Kada nemate kvartalnih izvješća i za svaku informaciju se morate snalaziti, prelistavati sudski registar i NN nebi li slučajno saznali što se događa.
Ja osobno mislim da bi i na LRH sve trebalo biti još transparentnije i da bi se po izvješćima i odnosu prema dioničarima trebali ugledati na današnji Valamar. No LRH je za sada daleko od SNHO i to tržište na neki način vrednuje.
Kao što se turističke tvrtke na zdravijim tržištima vrednuju više, isto tako i određena kotacija i razina transparentnosti donosi neku razliku.

Teško bi bilo zamisliti da npr Kapitalni fond sada ulazi u SNHO, a u LRH su ušli. Isto tako je i sa nekim drugim institucionalcima.
Eno čitamo da su fond menageri ZABE sada došli na skupštinu Valamara, a godinama nisu ulazili u KORF. No sada je to određeni nivo transparetnosti i kotacija koja im je interesantna, pa iako će prinosi biti manji nego što su do sada bili, njih to tek sada zadovoljava iako je sada to puno skuplje nego prije.

Ja često ponavljam: VEĆI RIZIK = VEĆA ZARADA ali i veće šanse za gubitak.
Mogao bi ja sada napisati puno toga da elaboriram ali to je besmisleno, mislim da je svima jasno da SNHO potencijalno nosi višu zaradu, ali naravno i uz veći rizik da se to ostvari

Nemoj misliti na m2!

sačekaću 300 ili neka izgubim sve.

mislim da i tako nema puno prilika na zse

Dalibore hvala na osvrtu, sve stoji osim ovog s fond menadžerima i težnji ka transparentnošću, znamo u što su sve utrpavali novac.

Borsa, ja čekam 400 kn, ne vidim kako bi većinski to prodavao ispod te cijene a ne vjerujem da će se kupac zadovoljiti samo njihovim dionicama.

New Report

Close