SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Treba dodati i 2% provizije za konzultante. No snho ima i nesto novca i dugovanja. Ne znam kako su to podijelili

Gospodine fantom
Šta vam znači ovo:
“Osoba ne može razmišljati, ona je fiktivna pravna tvorevina (nešto kao firma).
Zakon o osobnom imenu, članak 1., iz kojeg je jasno da osoba nije isto što i građanin a to opet nije isto što i čovjek, koji jedini ima sposobnost razmišljanja:
“Svaki građanin ima pravo i dužnost služiti se svojim osobnim imenom.”

Nakon svih pretumbacija zadnjih mjeseci, zar ne misliš da je besmisleno računati s podacima iz 2013.?
Da u pravu ste! Je besmisleno je , ali sam ja do sad uvijek imao peh da kad god sam kupio neku dionicu, poslovanje se je pogoršalo , i podaci se se pogoršali!
Sad mi mali dioničari dak ne izađe izvješče mi neznamo ništa več ovako ko ja nagađamo , i onda kad izađe izvješče bude ispod najgorih očekivanja , dionica sklizne nekoliko desataka posto, a ja se opet čudim kako su me uspjeli zeznut zato što nisam predvidio najcrnji scenarij.

Dionica kliže prema dolje proteklih mjesec dana (možda i dulje) , do sad se je to pokazalo kao znak da “netko nešto zna i nije dobro” , i ne želim opet izgubit u igri ” ko zadnji magarac”!

Od tih 280 milijuna duga, 225 se nalazilo u LRH (možete pogledati konsolidirano LRH za 2013), i taj dug je već uključen u cijenu LRH. A kako se ostatak podijelio sa podjelom se može samo nagađati, kao i kako se keš podijelio. Za neke kvalitetne izvještaje nakon podijele iz kojih možemo saznati neki BV od SNHO, LULG i PCTS bojim se da moramo čekati još godinu dana.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Dobit ide na razliku 4100-2250kn, jer su po 2250 stjecali lrh. I ne kuzim kako ocekujete najlosije poslovanje kad lrh raste na preko 400 milijuna prihoda.

Gdje ste našli taj dug od 282 milijona kuna? Ja ne vidim nigdje nikakav dug.
Na moj posao je uvijek konsolidirano sve tako da ne možete tamo gledati dug.

Gospodine xdado
Hvala na informaciji. Ako je taj dug u LRH onda je moja matematika besmislena.
( sory, ja ne kužim baš to konsolidirano i nekonsolidirano).
Ako mi moramo čekat kvalitetne izvještaje godinu dana , onda mi sad kupujemo “mačka u vreči” ( ako ste čuli za tu uzrečicu), i sad ja umjesto da ispadnem “investitor” ispao sam “kockar” ili “kladioničar”.

30. 11. 2014., dakle prije pola godine je SN Holding imao 46 milijuna kuna obveza. Istovremeno, imao je oko 35 milijuna kuna danih zajmova, depozita u novca u blagajni, te 7,5 milijuna kuna potraživanja. Neto dug, ako ga je imao, je ispod 10 milijuna kuna.


Dionica kliže prema dolje proteklih mjesec dana (možda i dulje) , do sad se je to pokazalo kao znak da “netko nešto zna i nije dobro” , i ne želim opet izgubit u igri “ ko zadnji magarac”!

Može biti. A možda zna kupac. Netko je i kupio 26.2.2015. u blok transakciji od 10.219.359,30 kuna dionice SNHO po 196,10 kn/dionica. Što je on znao? Taj može također sada prodavati i zaradio je nešto, zar ne?

Kod nas je često slučaj da “netko nešto” zna. Samo tko…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Cijena klizi kako bi se veliki uspjeli nakrcati. Imali ste vec par puta semu na lrh. Cijena se rusi na malom prometu i onda ide metla po asku

Čišćenjeee

teško da su se nakrcali na ovim razinama.
Prije da su prodavali sami sebi

Upravo stavljen (ako sam dobro vidio) nalog na prodaju 1200 komada na 214,00kn da li će ići neko čišćenje uskoro?! hmmm…

Imam SNHO, i nije nagovor na ništa.

New Report

Close