SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… znamo – gledali i dr. nadam se :O)…

Sadržaj posta bit će prikazan nakon odobrenja moderatora. Hvala vam na razumijevanju.

Izvješće SN Holdinga za razdoblje 1.1.2014. do 30.11.2014. vam je već skoro dva mjeseca dostupno na http://www.snholding.hr/Downloads.ashx?FileId=146 [snholding.hr]
NA MOJE DIONICE NEMA PODATAKA

… ide li mozda netko od forumskih kolega sutra na skupstinu (ili skupstine – isti dan su i Lux ul. i SN Pectinatus), pa da dobijemo i neki osvrt/impresije ako je moguce? moze i na pp!? (:0#…

Kolege je li mi netko može ukratko opisat situaciju u ovoj dionici i SN Holdingu. Tek sam se nedavno sam se počeo zanimati za ovu dionicu. Ono što znam da se vlasnici razdvajaju u dvije firme dok SN Holding ostaje zajednički pod čijom je kapom LRH. Ono što bi ja volio znati danas sutra kad se LRH proda što će se dogoditi sa SNHO u tom slučaju hoće li se SNHO ugasiti i dioničare namiriti novčano ili nešto slično. Kakva je sudbina SNHO ?

… ima nesto o tome na LRH sam napisao sinoc, a dosta o tome mozes naci na Eclectici (pod postom NB_a: SNHO – molim pomoc ili sl.)… nesto ima i pod LULG Lp…

… meni sve izgleda kao da ce se prodavati SNHO i dionicari namiriti!? mislim da ce u SNHO i ostati samo LRH… cim krenu glasine ili konkretni ponudjaci cijena bi trebala ici prema cca 300kn koliko sada vrijedi LRH po dionici SNHO… svakako je ovaj sadasnji iznos podcijenjen… vecinskim dionicarima – gazdama, trenutno odgovara manja cijena dok god mogu kupovati po njima… zdrav razum kaze da im za prodaju treba veca cijena – zasto bi nesto prodavali za manje!?…

Kolega ne prodaje se snho, nego lrh. To je i sada potvrdjeno na skupstini, a na forumu je vec davno objasnjeno zasto je to tako.

Neslužbeno je na skupštini SNHO potvrđeno da se prodaje LRH kroz SNHO tj dionice LRH koje SNHO ima u svom sastavu, a na blogu je odsvno objašnjeno zašto je to tako.

Zašto bi se snho čistio od svega osim lrh ako bi se prodavao samo lrh za sebe?

Pa na skupstini su jasno rekli da se prodaje lrh. Vama nikad dosta!

Da, i ja sam to čuo, lrh kroz snho.[emo_smijesak]

… obzirom da u snho nakon podjele O & B.J. ostaje samo lrh ne vidim razloga za opstanak necega sto ostaje jedino zajednicko vlasnistvo a oni se razilaze… prodajom 61,85% dionica lrh prestaje razlog za snho-ovo postojanje… inace na sudreg/nn su se vec podijelili osim jos nekih pectora, vicis itd. koje se dijele na po dvije sa gasenjem… ne sjecam se razloga za prodaju lrh durektno!? pitanje poreza ili gradova i opcina suvlasnika!?…

New Report

Close