SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da vidimo gdje ce to danas

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Ovdje se svako malo ugodno izmakne golema potpora pa je kratkoročno trgovanje izuzetno nezgodno. [emo_beztona]

da vratimo priču na početak.
dionice u većinskom vlasništvu likova tipa Ostoje ili Todorića su sklizak teren.
Oni nedaju niti mrvice malom čovjeku ,koji nastoji pošteno prehraniti obitelj.

LRH lijepo pociscen jucer i danas na 4300. A pri toj cijeni udio SNH prelazi 300 kn po dionici. [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

… a tih 300 je možda minimum (u koliko SNHO ima još nešto osim LRH)… ako ima – fino: cijena je i veća, a može se gotovo “zaboraviti” sve iz PCTS i LULG… ako je to pak sve (LRH) – opet dobro, jer je ostatak poslovanja SNHO tada u PCTS i LULG… izgleda dobro!?… sve čini se počiva na pravoj vrijednosti LRH – mislim da je to neupitno… strpljenja samo…

SNHO-R-A
215,63 215,63 222,98 218,39 215,63 222,99 715 156.151,59 -1,31%


još uvijek je potreban šerlok holms za miramarsku

Navodno je na broju 24 registrirano 600 tvrtki a 99 posto ih je vjerojatno samo na papiru radi razno raznih kombinacija, tako da je pitanje da li i oni sami više znaju što je čije

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Sudeći prema završetku današnjeg trgovanja, mogla bi i ova dionica konačno krenuti prema tih 300 kn koje se stalno spominju kao ekvivalentna vrijednost sadašnjoj cijeni LRH.

http://www.snholding.hr/hr-HR/16219.aspx

jeli šerlok holms ima kakvih info

Blizi nam se godisnje izvjesce. Najavljeno je za petak 27.03. Da li netko nesto zna ili posebno ocekuje ? Mislim da bi isto moralo biti izuzetno dobro da bi se nesto posebno dogodilo. Kaj vi mislite ?

… niže je moj post na PCTS i LULG dijelu foruma… ima svakako veze sa SNHO – dijeljenje nekih tvrtki iz SNHO na dvije tvrtke, tako da u SNHO sada i zasigurno ostaje min LRH!

“… uz skore skupštine SNHO, PCTS i LULG na oglasnom dijelu NN-a moguće je vidjeti nekoliko firmi iz SNHO grupacije koje se dijele na dvije tvrtke sa gašenjem izvorne: Mensa Ovatio, Velifer, Vicis, Pectora… Po njihovim FI-ima u igri je još i dijeli se (pored tvrtki koje su već “razdijeljene između PCTS i LULG” > 180 mio (svi podaci su sa FINE, sudreg-a i/ili NN-a… sve izgleda nekako ide prema poznatoj podjeli i nekakvom razrješenju u petak kada se skupštine sve tri tvrtke…”

Izvješće SN Holdinga za razdoblje 1.1.2014. do 30.11.2014. vam je već skoro dva mjeseca dostupno na http://www.snholding.hr/Downloads.ashx?FileId=146

New Report

Close