SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja uopce ne kuzim tko tu sta kupuje i prodaje

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A


Što se dešava ovdje, prosvijetlite me?[emo_ooooo]

Ovako. Netko je dobio na poklon hrpetinu dijonica po 196 kn iako je cijena na zagreb stok eksćejnđu bila 220. Zatim je dotični izvojevao reakciju tj. napravio je diverziju i spriječio zdrav razum da kaže: hej, pa netko je dobio pregršt dijonica po 196, sad će ih prodavati i rušiti cijenu možda je bolje sad prodati. Preduhitrivši zdrav razum prosječnog investitora ovaj je počeo lupat po asku i digao je cijenu sa 220 na 235 i postavio hrpu naloga na bid kako bi svi mi mali amateri za koji dan zaboravili da se sve ovo uopće i desilo što će njemu omogućiti nesmetanu rasprodaju istih kupljenih po 196.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



Što se dešava ovdje, prosvijetlite me?[emo_ooooo]

Ovako. Netko je dobio na poklon hrpetinu dijonica po 196 kn iako je cijena na zagreb stok eksćejnđu bila 220. Zatim je dotični izvojevao reakciju tj. napravio je diverziju i spriječio zdrav razum da kaže: hej, pa netko je dobio pregršt dijonica po 196, sad će ih prodavati i rušiti cijenu možda je bolje sad prodati. Preduhitrivši zdrav razum prosječnog investitora ovaj je počeo lupat po asku i digao je cijenu sa 220 na 235 i postavio hrpu naloga na bid kako bi svi mi mali amateri za koji dan zaboravili da se sve ovo uopće i desilo što će njemu omogućiti nesmetanu rasprodaju istih kupljenih po 196.
[/quote]Upravo suprotno.Po cemu ste vi zakljucili da ce prodavati??Veceg prodavaca vise nema,vrijeme je za povratak na stare razine..

Ne brini kupio sam malo ovoga, eventualno podebljam jer uz zaštitnike sve je moguće u ovoj barici.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

A i ti se ponasas kako vjetar puhne.Jasno sam vam pisao i prije dividende kako ce se tu situacija razvijati,naravno vecina vas je naivno prodala i zazivala tu nekakve nerealne padove.Oni koji su kupili,pobrali dividendu,cekali do danas zaradili su najvise,svi drugi nastavite gledati i placite za propustenim prilikama.

ja se prilagođavam jadu od ove burze. fast and furious.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

A ima i promjena u sudskom registru za doo iz TOP 10.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Kako vas je a neka …a neka je

A BALVANA!!! :) :) :)

opet udar po bideu. i vidi vraga skriveni nalozi bili lažni[emo_ooooo]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Cini mi se da bi I ovdi moglo bit dosta dugorocnih vojnika..

A BALVANA!!! :) :) :)

Pogledajte MACD , tek se prekrižio i dao buy signal. Ovo je tek početak rasta.

Ja ni ne znam tko je to kolega, ali vidim da vi znate,možda ste to osobno Vi?

New Report

Close