SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

netko dobio diskaunt po 196 i sad udara sićom po prodaji kako bi još više virtualno zaradio.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Moglo bi se i drugačije tumačiti. HITA je izlazila već neko vrijeme, više je nema pa je riknula kočnica? [emo_namigusa]

Može li netko napisati gdje se može vidjeti ta blok tranzakcija?


netko dobio diskaunt po 196 i sad udara sićom po prodaji kako bi još više virtualno zaradio.

sad to fino počne kipati pravim manjim nalozima po 220-230 kn i puna šaka brade

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Može li netko napisati gdje se može vidjeti ta blok tranzakcija?

ja je vidim na ZSE monitoru, za ostale ne znam

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

prošlo
lulg-r-a 120 815 kom po 20 kn
pcts-r-a 59 522 kom po 34 kn


blok transakcija po 196,10 kn prošlo je 52.113 komada!

valjda taj novi kupac koji je uzeo 52 000 komada ne uzima napamet,,,))

uzeo bi ja napamet ako znam da je cijena 220 a meni netko napamet daje po 196. samo 20% napametne razlike…. jer je u međuvremenu već na 237.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Digni kredit i uzmi, valjda znaš da će biti još i skuplji ako prodaju LRH…

eno sad prodaje po bidu. prošlo par tisuća komada po 227. 31 kn po dinonici nije loše za jedno popodne. i odmah po asku 5 komada da se olfa ništa nije dogodilo.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Što se dešava ovdje, prosvijetlite me?[emo_ooooo]

Može se on i dalje istresati iznad 220 ako želi, ima mu dosta skrivenih naloga, a i tisućica, ali izgleda daje ove procurila neka info je se znatno pojačao bid…..vidjeti ćemo

New Report

Close