SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


danas SNHO dionica više ne sadrži tih 170 kn i za otprilike toliko će SNHO pasti, dakle oko 100 kn, ako ne danas, onda kroz par dana

ovo je takva bomba od izjave, da cu te stavit na posebnu listu forumaša. onih koji nemaju pojma o ničemu ili baljezgaju reda radi.


Vidim da trziste ove dvije dionice cijeni 20kn. To je ono sto mi se ne svidja kod fondova, jer ne znamo pravu vrijednost i sto ce vecinski dalje odlucit. Poznata vrijednost je ostala u snhou

da, zato sto je trziste ekstremno loše i “jedan” je u trenutku kad je cijena trebala gore odlučio kapitalizirati dobit ili “štogod”.
ako te dvije firme rade pozitivno cijena ce im biti barem 0,5 p/b, sto nije sigurno 20kn.

LRH na 3900. [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Nije to pravo pitanje.Pravo pitanje je zasto grof Eltz kao insajder prodaje (Satis)?????????

Mislim da se s tim ne treba zamarati jer pitanje je da li je to klasična prodaja ili preslagivanje njihovo međusobno, a u ovom slučaju i konačno jer oni su se davnih dana odlučili razići. Ako Satis izlazi to je samo još jedan korak prema raščiščavanju cijele priče, u svakom slučaju biti će ovdje zanimljivo

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Sudeci prema ocjeni vecina ekipe je prodala prije dividende.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



prvih 10 je sigurno podebljalo svoje pozicije zahvaljujući malm dioničarima koji su popustili pod pritiskom

mali su prodavali pod pritiskom?!?! pa iskipano je 68.000 komada!!! to su prodavali veliki, a ne mali!
[/quote]

budemo vidjeli da li je prvih 10 povećalo ukupni udjel?
pritisak na male da prodaju…DA, i to od kada sam u ovoj dionici, a jako sam dugo

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


@the profa
Imaš stranicu pod nazivom Moje Dionice, tamo imaš promjene u top 10 svakih 7 dana (petkom). U ovoj godini je bila samo jedna promjena broja dionica, i to broja 10 izmedju 7-14.sijecnja, povecanje za 101 komad. Do ovog tjedna nitko drugi nije kupovao/prodavao od top10, osim sto su vicis i maric prebacili dio na velifer doo.

Bez besmislenih spekulacija i drukanja, ako je ikako moguce. Hvala!


@fantom

tu nema dukanja.. samo sam iznio činjenicu da prvih 10 lagano povećava svoje udjele. Doduše,raznim preslagivanjem,nikada direktno. Pa neki od njih su već 10 puta odlazili i vraćali se u top 10.
I nemoj drukati na prodaju. [emo_smijeh]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Ako je ovaj nelogičan potez spriječavanja rasta SNHO s dividendom napravljen zbog Juhn i prebacivanja dobrog djela na kupnju njene ekipe, onda se može očekivati da će se idući tjedan slično dogoditi sa SNHO, samo na drugoj strani za Ostoju i njegovu ekipu. Upravo zato koliko god zvuči nelogično, ja očekujem SNHO ispod 200 kuna, kad se mali još natovare na ovim razinama,misleći da kupuju jeftino. U biti i kupuju da je vlasnička struktura normalna, ovako nisam siguran.
Kako sam prodao dionice na 270,a planirao sam na 370 što mi je bilo logično, nemojte misliti da bilo koga nagovaram. Ovdje su i veliki igrači inače vrlo, vrlo sitni.

Oni koji imaju ovu dionicu i nisu prodali prije dividende napravili su vrhunski posao.Svi drugi pokrite se usima!!

@Fedor
Taj pad bi doista bio nelogican s obzirom na vrijednost udjela u LRH. Jedino ako nešto znaju smo mi ne znamo…

@Fedor

Prodao si i sad drukaš na dole , nisi bio tako samouvjeren na privateu, ok sve je to legitimno ali neizgleda baš pametno!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Fedor obično dobro misli,a pored toga napisao da je dionice prodao. Na forumu smo zato da si izmjenjujemo inormacije i razmišljanja , a ne da jedni druge etiketiramo i vređamo. Ne poričem da ima i drukanja,ali svatko mora sam prosuditi o čemu se radi. Uostalom znamo učesnike koji su se na forumu već i profilirali kao više ili manje prikriveni drukeri. I njihove argumente treba uzeti ozbiljno,pogotovo ako se temelje na istinitim podacima.Suprotne argumente i podatke možemo sami potražiti. a često ih nalazimo i na samom forumu.Neki pisci na forumu, su već stekli toliki ugled da u njihove namjere ne treba sumnjati, iako se kroz njihovo oduševljene i temaljite analize može ponekad i pomisliti, da su zaista “zaljubljeni” u neku dionicu

New Report

Close