SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovisi o tome koliko padne.

Po svemu sudeći Satis je rasprodao svoje.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Nije to pravo pitanje.Pravo pitanje je zasto grof Eltz kao insajder prodaje (Satis)?????????

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


Nije to pravo pitanje.Pravo pitanje je zasto grof Eltz kao insajder prodaje (Satis)?????????
Interesantnije je tko je kupovao.Znat će se u ponedjeljak popodne.
Med i mlijeko za one koji su unutra!!!!!

260 – 170 kn (div.) = 90 kn
znači oko 90-100 kn bi se cijena trebala stabiliziti kroz koji dan jer sam SNHO koji je ostao na burzi od danas vrijedi cca. 170 kn manje

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


A koliko je vrijedio jučer? Misliš da cijena odražava pravu vrijednost tvrtke? Ako ne, onda kako znaš da je jučer dan završio na 260, a ako da, onda mi reci koliko samo udio LRH u SNHO vrijedi.

to je sve nebitno, tržište je do jučer SNHO vrednovalo 260 kn sa uključenih 170 kn dividende. danas SNHO dionica više ne sadrži tih 170 kn i za otprilike toliko će SNHO pasti, dakle oko 100 kn, ako ne danas, onda kroz par dana

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


to je sve nebitno, tržište je do jučer SNHO vrednovalo 260 kn sa uključenih 170 kn dividende. danas SNHO dionica više ne sadrži tih 170 kn i za otprilike toliko će SNHO pasti, dakle oko 100 kn, ako ne danas, onda kroz par dana

Ako je vrednovalo cijeli SNHO sa 260, kako onda znaš da vrednuje dividendu sa 170? Jer tako piše u podjeli? Pa piše i za SNHO da vrijedi više (knjigovodstveno) pa nije vrednovan koliko piše, zašto bi onda dividenda bila vrednovana s onoliko koliko piše?

Uostalom, jel znaš uopće što znači SNHO na 100 kuna? Da li imaš ideju što to znači? Ja ne kažem da ne može SNHO doći i na 10 kuna, al jel znaš što to znači?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

i nije neki pad….

www.lociraj-popust.com

belupo,

Kada bi SNHO tržište vrednovalo sa kako ti kažeš 100 kn onda bi pri toj cijeni vrijednost cijelog SNHO-a na burzi bila 267 milijuna kuna.
E sad, ono važno, 61,85% udjela SNHO u LRH isto prema cijeni na burzi vrijedi više od 680 milijuna kuna.
I što ćemo sad?

Vidim da trziste ove dvije dionice cijeni 20kn. To je ono sto mi se ne svidja kod fondova, jer ne znamo pravu vrijednost i sto ce vecinski dalje odlucit. Poznata vrijednost je ostala u snhou

Kolika je TK SNHO-a na cijeni od 230 kn?

614 mil. kn

New Report

Close