SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Bearg

Ne ide dividenda u novcu već u nekim papirićima,a tko to može znati kome te papiriće prodati i po kojoj cijeni?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Meni je ovo totalno čudno.
Ide dividenda cijena raste a netko prodaje ogromne količine.

Čudno da čudnije ne može biti ..što god prada ne posustaje.
Svašta

A netko i kupuje. 🙂 Sumnjam da su mali stukli 6 milijuna kuna u dva dana ovdje. Po meni da je tako, pad bi bio veci.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Razumija san ali ovo je neka muljaža samo takva a tim više što ( evo sad malo prolistao) se daje dividenda u dionicana dvije firme koje imaju temljni kapital od 26 mil. kuna.
Pa tko tu koga?
A vidim i da je ostoja aktivan a gdje je on (kad je novac u pitanju) mene nema barem 5 svjetlosnih godina u blizini takvih ljudi i dionica.

A BALVANA!!! :) :) :)


A netko i kupuje. 🙂 Sumnjam da su mali stukli 6 milijuna kuna u dva dana ovdje. Po meni da je tako, pad bi bio veci.

a gle, ako sad tik pred istek roka za dokap cijena ovako pada, možeš misliti što će tek biti prekosutra kad kupnja dionica SNHO više ne bude nosila pravo na dividendu… mislim da ćemo SNHO uskoro gledati ispod 100 kn

Ignore: KressoM, delux

Meni je ovdje najbitnije sto, pretpostavljam, dolazi do raspleta izmedu vodecih dionicara. E, sad, kako ce proci manjinski dionicari – vidjet cemo.
A nove dionice bi mogle zavrsiti na ZSE. Pa cemo vidjeti sto trziste kaze koliko vrijede.
Imam manju kolicinu SNHO. Tek toliko da mi je zanimljivije pratit. Za sad.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

odbij dividende pa ispada puno manje

A BALVANA!!! :) :) :)



A netko i kupuje. 🙂 Sumnjam da su mali stukli 6 milijuna kuna u dva dana ovdje. Po meni da je tako, pad bi bio veci.

a gle, ako sad tik pred istek roka za dokap cijena ovako pada, možeš misliti što će tek biti prekosutra kad kupnja dionica SNHO više ne bude nosila pravo na dividendu… mislim da ćemo SNHO uskoro gledati ispod 100 kn
[/quote]

Mogu mislit, ali pojma nemam. Isto tako smo mogli mislit sto je moglo biti proslog cetvrtka. Pa su se dosta njih zeznuli. Isto tako smo mogli mislit sto ce biti do ovog petka, pa vidi iznenadenja.
A ako SNHO bude ispod 100 kn necu samo gledat.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Isto tako smo mogli mislit sto je moglo biti proslog cetvrtka. Pa su se dosta njih zeznuli. Isto tako smo mogli mislit sto ce biti do ovog petka, pa vidi iznenadenja.

to se ne da uopće usporediti, onda je bilo sve neizvjesno jer su se gazde među sobom prepucavale i nitko nije mogao biti siguran kakve će odluke biti donesene…
sad su odluke formalno donesene, rokovi teku i više nema nepoznanica oko toga.
ja sam odlučio da neću dočekati petak sa dionicama SNHO u portfelju jer ta ekipa ne ulijeva mi nimalo povjerenja, a osim toga ostaje i veliki upitnik hoće li ove nove dionice uopće doći na burzu, ako dođu hoće li biti interesa za njihovu kupnju bar po cijeni dividende ili će sve biti velika pušiona za male…

Ignore: KressoM, delux



Isto tako smo mogli mislit sto je moglo biti proslog cetvrtka. Pa su se dosta njih zeznuli. Isto tako smo mogli mislit sto ce biti do ovog petka, pa vidi iznenadenja.

to se ne da uopće usporediti, onda je bilo sve neizvjesno jer su se gazde među sobom prepucavale i nitko nije mogao biti siguran kakve će odluke biti donesene…
sad su odluke formalno donesene, rokovi teku i više nema nepoznanica oko toga.
ja sam odlučio da neću dočekati petak sa dionicama SNHO u portfelju jer ta ekipa ne ulijeva mi nimalo povjerenja, a osim toga ostaje i veliki upitnik hoće li ove nove dionice uopće doći na burzu, ako dođu hoće li biti interesa za njihovu kupnju bar po cijeni dividende ili će sve biti velika pušiona za male…
[/quote]

Uh, napokon saznasmo tko je rasprodavao ovih dana [emo_smijeh]

Sto se mene tice da se trze i duplo manje od navedene i dalje je vise nego odlicna dividenda.Biti ce tu jos raznih vratolomija,ocekujem i vise nego pozitivan ishod..

Balans za sada–
Dioničar br.1 skraćiva poziciju istraga u toku—‘??

nedaj bože da cijena naraste 5 kuna. jel kad naraste zatrpa se bid. kad se krene kupovati dolaze novi nalozi na ask. jednostavno cijena mora ostati ova – 255-260kn. to je plan a zbog čega pitaj boga.

New Report

Close