SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad je upravo bila vidljiva čista manipulacija na djelu.
Stavi 721 komad na ask na 265 i pokupi ga (naravno, s drugog računa) nakon par sekundi kompletnog.

Sve ovisi koliko je danas malih ušlo,a koliko izašlo. To je najbitniji podatak o kretanju cijene sutra i preksutra.

Zašto bi to bila manipulacija? U čemu je razlika ako pratim i vidim da netko stavi količinu po cijeni koja mi odgovara i kupim, ili da napišem ili koristim program koji će staviti nalog umjesto mene?

Iskreno……kolike su šanse da će netko ovdje prisutan (osim velikog prodavača) u par sekundi odlučiti počistiti 721kom SNHO po 265kn ?

Mala, vjerojatnije je da je to prije odlučio ali stavio nalog tek kada je vidio takvu ponudu na prodaji…

nikako mi nije jasno postavljanje velikih H naloga na 210, 200, 185 kuna. ocito namjera nije dizanje cijene a ni količinom na tim razinima ne mogu nikog zavarat ukupnim stanjem na kupnji.

i pitam se oce ovaj prodavatelj bombardirat po bidu do utorka.

prva veća kupnja je duboko ispod donje blokade (na 211 kn)
ne sluti na sretan završetak [emo_beztona]

Ignore: KressoM, delux

avax10@@
što manja cijena to manji rizik,sada dok je divka uračunata u cijenu————–

Koji brutalan iskrcaj već danima. Zašto?
U čemu je kvaka …može mi netko pojasnit jer nisam pratio ovu dionicu uopće do sada..

A BALVANA!!! :) :) :)

Prosli tjedan je jasan zbog prvog prijedloga dividende i datuma tada navedenih za isplatu nenovcane dividende. Pa onda iznenadenje, na skupstini je prosao protuprijedlog s novim datumom za dividendu i ocekivana bi bila ‘rasprodaja’ u petak. Tako da ovo sto se sad dogada… pojma nemam kakve se igre igraju. Da se vodeci raskusuravaju, sta nisu mogli dogovoriti blok transakcije? Zanimljivo za pratit, u svakom slucaju.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


prva veća kupnja je duboko ispod donje blokade (na 211 kn)
ne sluti na sretan završetak [emo_beztona]

sad je podigao nalog na 241,01 kn, ali ga i dalje drži ispod donje blokade. izgleda da bi taj rado iskrcao veće količine po kupnji, ali iznad donje blokade kupnja je vrlo slaba

Ignore: KressoM, delux

Meni je ovo totalno čudno.
Ide dividenda cijena raste a netko prodaje ogromne količine.

Čudno da čudnije ne može biti ..što god prada ne posustaje.
Svašta

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close