SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Recimo samo građevinsko zemljište u Guštinima ima 60.000 m2.

Bilo bi dobro kad bi netko iz tog kraja mogao napisat koliko bi sada vrijedilo na tržištu!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Očito ljudi misle da je bolje imati vrapca u ruci nego goluba na grani…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Isto tako BCI centar u Zagrebu(to vam je onaj pored Hotela Internacional u Vukaovarskoj ulici 10-ak katova) ++ garaža iza BCI-a mislim da nisu nevažan dio u portfelju SNHO-a!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Bilo bi dobro otvoriti raspravu vezano za LRH.

Odnosno koliko smatrate da vrijedi te povući nekakvu skalu vrijednosti s obzirom nacijenu dionice SNHO-a!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Očito ljudi misle da je bolje imati vrapca u ruci nego goluba na grani…

Ljudi su ulazili iznad ovih cijena baš zbog dividende, tako da mislim da je ovdje neka druga priča u pitanju

Recimo koliko od Vas misli da dionice LRH-a stvarno vrijedi trenutnu cijenu na burzi od 3550 kn.

Evo ja recimo na primjer mislim da ona vrijedi 6000 kn ali to je samo moje osobno mišljenje stoga ako bi u obzir uzeli da je SNHO vlasnik cca 62% iste znači da udijel LRH u SNHO vrijedi koliko?

Pa 420kn! Bez Vaših budućih Luxa i Pectinatusa!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Recimo koliko od Vas misli da dionice LRH-a stvarno vrijedi trenutnu cijenu na burzi od 3550 kn.

Evo ja recimo na primjer mislim da ona vrijedi 6000 kn ali to je samo moje osobno mišljenje stoga ako bi u obzir uzeli da je SNHO vlasnik cca 62% iste znači da udijel LRH u SNHO vrijedi koliko?

Pa 420kn! Bez Vaših budućih Luxa i Pectinatusa!


To je istina,samo što to nije cijeli SNHO, znači dodatne skrivene ko zna koliko

Recimo da je realna cijena LRH-a 5000kn onda je to 367,60 kn po dionici SNHO-a.

I tako dalje…

Navedena mišljenja nisu poziv ni na kupnju niti na prodaju dionica.
Za savjete se najbolje obratiti investicijskim savjetnicima!

LEAVE THE WORLD BEHINED

neka pozadina postoji kad se ovolike količine rasprodaju na 260-270 kn…

Ignore: KressoM, delux

Malo me zateklo,ali pretpostavljam da se radi o pretovaru s popustom na količinu. Teško mi je povjerovati da ovo kupuju samo mali, preveliki su prometi i jučer i danas

ne kuzim ovog prodavaca……kaj nije od jutra krenuo sa rasprodajom nego u vrijeme rucka……kaj ti je rista?
i ko je to uopce?

zanimljiv je ovaj prodavač, najprije stavi 1000 komada potpore na kupnju na 255 kn (ispod donje blokade da ga netko ne poklopi!), a onda stavi 500 komada na prodaju na 265 kn

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close