SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo našao sam- ovo je ogromna vrijednost, a izgleda da je i dalje u imovini SNHO-a?
http://www.snholding.hr/hr-HR/16172.aspx

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Vrijednost dividende se povećala sa 318 milijuna na 464 milijuna revalorizacijom imovine. U tekstu iz 2011 se spominjala podjela imovine u odnosu 25:75 između 2 vodeća dioničara,dakle 464 + 464*3= 1 856 000 kuna.

danas je 5 naloga sa po 1000 komada (5.000 dionica) stavljeno na prodaju na 400 kn…samo slučajnost ili se ta razina očekuje kroz koji dan, tj. do ex div. day? [emo_namigusa]
p.s. jedan je 1000H (10.000 komada?)

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

2.670.000*285 = 760 950 000 je trenutna TK SNHO,tako da cifra od 400 kuna po meni uopće nije nerealna

Akumulirajte..ovaj na 289,99 i 295 neće stajati vječno.. [emo_smijesak]

Ja očekujem čistilište vrlo brzo, a imam i neku ideju zašto nije odrađeno ranije…[emo_smijesak]

BTW, dioničari sa skupštine kažu da im je rečeno da će se dionice Pectinatusa u iznosu od 109,59 i Lux ulaganja u iznosu od 64,54 kune navodno izlistati na burzi.
Sve piše na jednom poslovnom portalu


BTW, dioničari sa skupštine kažu da im je rečeno da će se dionice Pectinatusa u iznosu od 109,59 i Lux ulaganja u iznosu od 64,54 kune navodno izlistati na burzi.
Sve piše na jednom poslovnom portalu

to je vrlo izvjesno jer inače ova podjela/dividenda ne bi imala nikakvog smisla. ovako će onaj tko stoji iza ove podjele/dividende moći kupovati dionice novih d.d.-a na burzi i steći većinski paket koja ga zanima pa ići u realizaciju projekata

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Ili mijenjati snho za nove dionice sa bivšim partnerom

U svakom slučaju dividenda je 174 kune u dionicama, udio u LRH po trenutnoj cijeni negdje oko 240, znači to je već 414,koliko je još skrivene vrijednosti nitko ne može znati. Ova cijena je dobra da posjeduju sano ovaj udio u LRH, jer ako ga prodaju preko SNHO-a, SNHO bi vrijedio bar 450.

Evo malo štiva pa proučavajte što sve imate u vlasništvu!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Uglavnom djeljenjem dividende došlo je do epohalne podjele između Ostoje i Ksenije i apsolutno sam siguran da zbog njihovog odnosa iznos dividende je itekako pravičan iz razloga što niti jedna strana nije htjela popustiti stoga mislim da je izračun točan u lipu!

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close