SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

12.04.2012. ……datum članka ……?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Zar stvarno morate čekati sutra objavu na SKDD da bi znali tko je prodao a tko kupio i zašto?
Istina je da postoji prilično velika vrijednost u portfelju SNHO ali kao dioničar teško da uopće imate pojma što se tu događa, a zbog takve netransparentnosti i cijena SNHO je tu gdje je.
Što se tiče projekta vjetroelektrana i o tome izgleda da ništa ne znate? Ne znam ni ja previše.
Dobro je da se pojavio strani investitor koji ulazi u to, ali koliko sam ja shvatio tu SNHO sad spašava što se spasiti da, jer projekt je postao vrlo upitan. Kakav je konačni rezultat ove prodaje pitanje je dali će se nekad saznati, a dali francuzi ulaze ispod cijene i koji su omjeri u dealu dioničari (osim uskog kruga oko gazda) nemaju pojma.
Jedina prava vrijednost u SNHO je LRH i tu jedino možete transparentno pratiti što se događa, ostalo je jako, jako mutno. Naravno dozvoljavam da će dioničari SNHO zaraditi lijepe novce , da će biti dividende, da će možda u ratu Roseovih profitirati, ali nekako nisam baš siguran u to.

Dalibore, ne bih rekao da se spašava što se spasiti da, možda se varam ali meni ne izgleda tako…

Ako pogledate Financijski izvještaj za 2013., piše da je s HEP-om potpisdan ugovor o otkupnoj cijeni za sljedećih 14 godina.Koliko sam shvatio, i dobiven kredit od 47 mil eura je na 14 godina i to od respektabilnih kreditora. Da, prvi projekt s vjetroparkovima nije uspio zbog izmjene tarifa OIE, ali ovo sada izgleda kao dobar posao.

Tako da ne bih rekao da je jedina vrijednost u SN-u LRH. 47 milja ojra halo. A di je tu BCI zgrada i garaža? A di je Vrboska? Projekt Zogonke?

Pročitajte izvješće, ima tu zanimljivih stvari koje se trenutno po tržištu dijele “badava”.

Također,nepravedno je optuživati upravu SNH-a za netransparentnost, a s druge strane hvaliti odlične poslove uprave u LRH, što mislite otkud inicijativa za te promjene u poslovanju, nove akvizicije, ulaganja u stare kapacitete? Da nije možda od novog gazde – SN Holdinga?

Optuživati upravu za netransparentnost?
Pa ok ako je vama transparentno da se tvrtka povuče sa burze i to iz MTP-a tj najniže kotacije, pa do izvješća morate kopati okolo i mati informacije na kapaljku.
Vi možda znate koji su planovi i ciljevi tvrtke?
Podijela?
Isplata dividende?
U novcu ili dionicama?
Imate možda popis imovine, prihode i zarade po djelatnostima?
Nisam baš nepismen, a ni lijen, ali meni je ovo sve magla.

Ovih “47 milja ojra halo” je dobio tko? Znate li da francuzi ulaze u vlasništvo? U kojem postotku? Po kojoj cijeni?

Mogao bi još tako satima postavljati neka osnovna pitanja o poslovanju na koje na žalost nemate odgovore. To je meni netransparentno.
No ok, dozvoljavam da sam ja samo loše informiran i da ne razumijem.

Nemoj misliti na m2!

jao dalibore pa ne shvaćajte sve kao napad 🙂

malo optimizma molim, ništa drugo

Ma nema nikakvih problema, nisam se osjetio napadnut. Ja sam samo oprezan. Optimista sam, naravno. Pa ulažem na ZSE a to moraš biti veliki optimista ;). (Ili malo lud)
No i kada sve podatke i planove znam, kada imam detaljnu sliku poslovanja tvrtke (kao kod LRH) s obzirom na okruženje sam oprezan, a kad imamo situaciju da nemam odgovore na većinu normalnih pitanja o tvrtki, imovini i nedajbože planovima onda uopće ne želim ni razmišljati o tome.

Nemoj misliti na m2!

SN Holding d.d. dostavlja poziv na Glavnu skupštinu koja će se održati 23.01.2015.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/nqbx5nDnd5pccvvcAydOGg==.pdf

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


SN Holding d.d. dostavlja poziv na Glavnu skupštinu koja će se održati 23.01.2015.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/nqbx5nDnd5pccvvcAydOGg==.pdf

koje se ovo dionice dobivaju…koliko uopce vrijede, zna li ko sta o njima…

ovo nije ni Toda još radio

Nije li isti prijedlog išao i u srpnju, pa nije prošao? Otkud se zna da će sad proći? Što se od tada dogodilo?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ARIG8Rg2qFvTePnZDYpQ6g==.pdf
http://zse.hr/default.aspx?id=52790

Ostoja i Juhn se nisu mogli dogovoriti. Ona je bila protiv

može biti da su se ipak dogovorili

u svakoj organizaciji ima sukoba, ali to se rješava na samo a ne prepucavanjem preko novina i sl., no vjerujem da su konačno shvatili da im šteti ako u javnost daju sliku svadljivaca

Ako ili kad dobijemo te dvije navedene dionice, gdje i po koliko ih se može prodati. (tražio sam na ZSE pa ih nisam našao)?

New Report

Close