SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovani kolega KressoM,
naravno da je pozitivan stav dobrodošao jer “nada umire zadnja” i hvala Vam a tome. Kako je krenulo zadnjih mjeseci, bojim se da je Ostoja tek sad počeo zgrtati bogatstva i da ćemo se mi mali dioničari još načekati…..

To cak i nije lose, jer ima jos nekih koji nisu kupili 🙂

Poštovani kolega Vikend,
naravno da je i Vaše razmišljanje ispravno. Ali baš ne vidim “eksploziju”, pomamu za dionicom i na ovim niskim cijenama….

Mozda im je sada u fokusu DDJH 🙂


Poštovani kolega KressoM,
naravno da je pozitivan stav dobrodošao jer "nada umire zadnja" i hvala Vam a tome. Kako je krenulo zadnjih mjeseci, bojim se da je Ostoja tek sad počeo zgrtati bogatstva i da ćemo se mi mali dioničari još načekati…..

Ah….da, kolega…. Ne znam što reći…. Cijela naša burza i gospodarstvo je devastirano i teško je prepoznati da li išta i što vrijedi… Međutim, ako Ostoja stvara nove vrijednosti, ne može se reći da mali dioničari nemaju baš nikakve koristi jer ako se nekoj dionici povećava vrijednot, a cijena stoji na mjestu, onda to znači da ona postaje sve podcjenjenija i podcjenjenija (ili sve manje i manje precijenjena). Jbga… Vremena su takva da samo oni kojima trenutno ne treba baš lova od dionica će nešto zaraditi, al moraju čekati, a čak nisu ni sigurni da li će ipak dočekati to što i čekaju….

Ne znam što reći… Treba biti optimist…. Bar ja tako mislim…

P.S. Imam dionice SNHO i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju već samo iznošenje vlastitog razmišljanja koje se ne odnosi samo na SNHO.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

jučer promet 28,6 milijuna
bit će zanimljivo vidjet promjenu u top 10

Zar stvarno morate čekati sutra objavu na SKDD da bi znali tko je prodao a tko kupio i zašto?
Istina je da postoji prilično velika vrijednost u portfelju SNHO ali kao dioničar teško da uopće imate pojma što se tu događa, a zbog takve netransparentnosti i cijena SNHO je tu gdje je.
Što se tiče projekta vjetroelektrana i o tome izgleda da ništa ne znate? Ne znam ni ja previše.
Dobro je da se pojavio strani investitor koji ulazi u to, ali koliko sam ja shvatio tu SNHO sad spašava što se spasiti da, jer projekt je postao vrlo upitan. Kakav je konačni rezultat ove prodaje pitanje je dali će se nekad saznati, a dali francuzi ulaze ispod cijene i koji su omjeri u dealu dioničari (osim uskog kruga oko gazda) nemaju pojma.
Jedina prava vrijednost u SNHO je LRH i tu jedino možete transparentno pratiti što se događa, ostalo je jako, jako mutno. Naravno dozvoljavam da će dioničari SNHO zaraditi lijepe novce , da će biti dividende, da će možda u ratu Roseovih profitirati, ali nekako nisam baš siguran u to.

Nemoj misliti na m2!

Izgleda da je trezor kupio. Ima vecih H naloga oko 230,50kn.
Erste i pbz skrbnicki ispali iz top 10, usli
6. SN HOLDING D.D. (1/1) 123.943 4,64%
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ZAIF BREZA D.D 9.000 0,34%

Malo koncentracije molim!!
SN holding je prodao a ne kupio. Napisao sam vam već to su bile dionice SN Holdinga.
Erste nije ni prodavao ni ispao iz TOP10 nego je cijeli paket 10.12 prenešen nazad na SNHO.
Ovaj veliki promet je bio 10.12. pa je T+2 sutra (tj danas jer pišem poslije ponoći)
Danas ćete vidjeti navečer tko je kupac ako budu išle na ime.

Nemoj misliti na m2!

Istina, moja greška

Bojim se da je gospodin Daliborop u pravu. Nama malim dioničarima se vjerojatno ne piše ništa dobro. Žalosno je što je SNHO prodao dionice, a još je žalosnije kome ih je prodao! Satis d.o.o.? Sve to upućuje na veliku muljažu! Ovo je samo moje osobno mišljenje. Volio bih da nisam u pravu!

dioničarima na znanje i ravnanje

Čermak: Ne ulazim u SN Holding

New Report

Close