SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pogledajte koliko je SNHO imao “dobiti” u 2010 ( zemljišta, građevina i ostaloga..)….negdje oko 230 kuna po dionici, a vidimo koja je sada cijena na tržištu…smiješno…:)

Nije smješno već je realno, ovdje ima toliko neriješenih stvari i sukoba koliko nema ni na jednoj drugoj dionici…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

izgleda da ne vijedi kad netko proda 6000 komada po ovoj cijeni. Zadnji put smo je tržili na 240kn

taman kad cjena malo nraste ponovno ide štopanje tj postavljanje velikih naloga…..

Opet iznenađenje.

Trezor bi se mogao odvažiti ovih dana…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

dali bi ovo moglo krenuti?

ova ljepotica spava već odavno.

okidač je u rukama Ksenije, stripimo se još malo……pa ćemo tek onda viditi na koliko će ovo otići.

Riječi Vam se pozlatile!

Koliki je utjecaj Ksenije vidjel ismo na prošloj glavnoj skupštini. Prisjetimo se, unatoč i njezinom prijedlogu i 70-tak milijuna casha na računu Ostoja nije odobrio ni djelomičnu isplatu dividende.
Lijep pozdrav.

Ovdje se već mjesecima lagano šuljaju po bidu ne bi li nešto ušićarili i kupili. Znaju svi da će se i ovo malo prodaje razbježati čim netko malo jače šušne, ovo ipak vrijedi. Čudi me da i ovi prodaju na 125 kuna.

Pa samo onih 160 mil kuna šro je isplaćeno SNHO-u vrijedi 60 kn po dionici.
Tome dodajmo još samo udio vlasništva u LRH od 60% što iznosi dodatnih 337 mil kuna po ovim cijenama LRH od 1800 kuna, a to bi po dionici bilo još 126 kuna…..

E, sada tko želi kombinirati koliko bi trebala biti sama LRH, koja po procjenama od prije 20 god vrijedi oko 3200 kuna neka razmisli koliko bi danas trebala vrijediti. Njena jedna vila koja prodata prije 20-ak dana po cijeni od oko 35 mil kuna u knjigama je vođena po cijeni od oko 10 mil kuna….

sve pišem iz glave, odokatrivno, koga zanima točan izračun neka pogleda malo po izvještajima, pa računajte, kombinirajte, zbrajajte…..neka ne bude poslije da nismo znali…..

ps
također bih volio i koji kontra argument, slobodno…..ili možda ispravak krivog izračuna…

pozz

Ne osporavam vrijednost dionice. Uostalom, i sam je Ostoja prilikom pokušaja podjele priznao cijenu od 290-tak kuna. To što dionica vrijedi puno više od sadašnje tržišne, nama malim dioničarima ne znači puno. Moje je skromno mišljenje da se ova “uspavana ljepotica” (ukoliko se ne desi prodaja LRH) još dugo neće probuditi. Uostalom, zanimalo bi me, prije koliko je godina SNHO nešto
isplatio malim dioničarima? Svjesni smo da je investiranje u dionice dugoročan posao, ali što je previše, previše je! Čekati čitavo desetljeće, a ne dobiješ ni 1 kune prinosa? Ludilo!!!!

@naivac

U svemu se slažem s tobom, zato i kažem da je u ovoj dionici Ksenija glavni okidač, a mi mali dioničari možemo biti samo nijemi promatrači…..

sačekajmo da se njih dvoje “pokolju” oko plijena, samo se možemo nadati da nećemo dugo čekati… [emo_namigusa]

New Report

Close