SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neznam više sta da kažem na sve ove natpise… jednostavno NO COMENT


Koliko ja cujem u odvjetnickim krugovima Ostoja je smijenio Kseniju sa mjesta direktora u Pectori još prošle godine i to uz pomoc mafije i neke sutkinje na registarskim sudu (Breges)… Sa Maricem (Ostojin pijun) na mjestu direktora Pectore nema ništa od isplate dividende… Vidimo se na skupstini i nadam se da cete svi glasati za reviziju poslovanja Uprave koju je Ksenija predlozila jer je tu niz nezakonitih transakcija bilo a najvece su one sa micanjem sve vrijedne imovine u drustva kceri gdje su Ostoja i Maric (ili njihove tajnice) i uprava i skupstina !!!

A tko vas je tjerao da uopće komentirate, koliko vidim nitko vas nije ni pitao za mišljenje…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

ok ,ali bilo bi ljepo da se na forumu počnu iznositi činjenice a ne ovaj je od ovog onaj je od onog ; činjenice , podatci i to je to i onda da komentiramo …


ok ,ali bilo bi ljepo da se na forumu počnu iznositi činjenice a ne ovaj je od ovog onaj je od onog ; činjenice , podatci i to je to i onda da komentiramo …

Ma zbilja ja blesavo komentirati sa no comment, a nema se sto komentirati, treba pricekati razvoj dogadaja…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Sa Ksenijom se uvijek dobro prolazi. Zadnje dizanje cijene do 240kn je bio poklon malim dioničarima.

baš me zanima današnji ishod.

moram priznat da nisam previše upućen u priču na ovoj dionici, znam da jedino firma ima dosta casha na računu i da su dioničari za izglasavanje dividende, moje pitanje je ta možebitna dividenda bi se odnosila i na one koje se primjerice od danas u SKDD-u registrirani kao imaoci dionice?

Nema dividende zbog nelikvidnosti društa.
Samo 70 mil. kuna gotovine a treba za dodatne investicije te jadna Uprava nije mogla otuđiti značajni dio imovine i mucajući žalosno rekla da nije moguće u zakonskom roku ispoštovati isplatu tako suludog iznosa.

Malo je bilo tragikomično ali veseli pomisao da će trezor kupiti do 10% u narednih 5 godina, pa tko poživi….

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

ispravite me ako griješim, ako danas na skupštini se ne izglasa isplata dividende, cijena dionice će zaroniti, jer je na istoj špekulaciji rasla cijena dionice, nisam nikakav druker, samo razglabam ovdje o mogućem razvoju situacije……

mislim da grješiš i to u potpunosti


mislim da grješiš i to u potpunosti

vrlo argumentirano nema šta, svaki puta iznova se razočaram na ovom forumu, mjesto koje bi trebalo biti za razmjenu informacije, argumentirano diskutiranje, ma ne znam zašto se uopće čudim….
pozz


ispravite me ako griješim, ako danas na skupštini se ne izglasa isplata dividende, cijena dionice će zaroniti, jer je na istoj špekulaciji rasla cijena dionice, nisam nikakav druker, samo razglabam ovdje o mogućem razvoju situacije……

Da je donesena odluka o isplati dividende, cijena bi pala za iznos dividende ili njezin veći dio.

Špekulacije su prisutne na čitavom ZSE, pa i na svjetskim burzama. To nije novost već dio funkcioniranja financijskih tržišta…. [thumbsup]

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

New Report

Close