SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dividenda se oporezuje i vraća kroz godišnju poreznu prijavu (kratkoročno kreditiranje države) i to samo u slučaju ako ste podnijeli prijavu i za prošlu godinu jer vas sustav u protivnom ne prepoznaje.

A sada ozbiljno….. predložena dividenda je "spiritus movens" ove dosadne priče koja traje i traje.
Nitko ne može znati kako će završiti, no vrijedi i to preživjeti i dodati svome iskustvu.

Dobar materijal za memoare, ako ništa drugo.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Kao što već prije napisah, ključ rješenja na ovoj dionici je raščišćavanje spora oko dionica LRH-a
i prvom prilikom LRH ide na prodaju! Uostalom, i sam je Ostoja rekao "da je poslovanje nekretninama strateško opredjeljenje SN hodinga ……"
Vidimo se na skupštini! Nadam se da će ovaj puta biti održana…………


Kao što već prije napisah, ključ rješenja na ovoj dionici je raščišćavanje spora oko dionica LRH-a
i prvom prilikom LRH ide na prodaju! Uostalom, i sam je Ostoja rekao "da je poslovanje nekretninama strateško opredjeljenje SN hodinga ……"
Vidimo se na skupštini! Nadam se da će ovaj puta biti održana…………


To ste pročitali u "šalici kave"?
Apsolutno neosnovano.
Pozdrav

Privatizacija da, ali mislim da će prvo biti par godina šminkanja. A onda borba za prevlast. Pa tek onda prodaja kad cijeli plijen bude njihov.

Što god da se ovdje zbiva netko se tovari…i pretpostavljam da zna da će uskoro zaraditi-..

Kako ono ide?
Pretpostavka je majka svih zajeba, ne? 😀

Za one koji ne čitaju NN:

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2351404.html

shefsale, 20.08.2012. u 14:35
(868)

OBAVIJEST

Uprava trgovačkog društva PECTORA d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu, Miramarska 24, MBS: 080061028, OIB: 50478826524, u skladu s člankom 550.g stavkom 2. Zakona o trgovačkim društvima, objavljuje da je sudskom registru Trgovačkog suda u Zagrebu 10. kolovoza 2012. prijavila Plan podjele, kojim se regulira podjela trgovačkog društva Pectora d.o.o. prijenosom svih dijelova imovine društva Pectora d.o.o. kao društva koje se dijeli i koje prestaje bez provođenja likvidacije, na dva nova društva koja se osnivaju radi provođenja razdvajanja (razdvajanje s osnivanjem).

PECTORA d.o.o.
Zagreb

Preslagivanje Lego kockica u Miramarskoj, dakle, ne prestaje.
Business as usual [lol]

i kakva su vaša očekivanja šta se tiče cjene ? nitko ništa ne komentira .. nema zrele rasprave.

Mislim da bi bilo dobro da mi svi "mali" dioničari dođemo na skupštinu
te da izglasamo podjelu dividende.
Mislim da bi bilo svima nama u interesu,jer njihove su opcije na knap
tu je mala prevaga u negdje 7000 – 10 000 komada dionica između darka i ksenije.
Ako se priključe mali dionićari prijedlog bi mogao proći


Mislim da bi bilo dobro da mi svi "mali" dioničari dođemo na skupštinu
te da izglasamo podjelu dividende.
Mislim da bi bilo svima nama u interesu,jer njihove su opcije na knap
tu je mala prevaga u negdje 7000 – 10 000 komada dionica između darka i ksenije.
Ako se priključe mali dionićari prijedlog bi mogao proći

Dolazimo na Skupštinu jer nam je to jedini institut preko kojeg možemo nešto glasno reći.
Bilo je mnogo odluka koje i nisu svima po volji, ali zato nećemo dati razriješnicu Upravi.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

ma naravno trebamo svi doći

Koliko ja cujem u odvjetnickim krugovima Ostoja je smijenio Kseniju sa mjesta direktora u Pectori još prošle godine i to uz pomoc mafije i neke sutkinje na registarskim sudu (Breges)… Sa Maricem (Ostojin pijun) na mjestu direktora Pectore nema ništa od isplate dividende… Vidimo se na skupstini i nadam se da cete svi glasati za reviziju poslovanja Uprave koju je Ksenija predlozila jer je tu niz nezakonitih transakcija bilo a najvece su one sa micanjem sve vrijedne imovine u drustva kceri gdje su Ostoja i Maric (ili njihove tajnice) i uprava i skupstina !!!

New Report

Close