SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-prijedlog-isplate-dividende-katapultirao-sn-holding/ar-42087/


Koja je to službena vijest izašla? Vidim samo prijedlog dioničarke – da se neki novac- koji je navodno
godinama NEGDJE nagomilan – isplati ………… Pa, ne mislite valjda da će većinski vlasnici-
SADA – BAŠ SAD , kad je svima oko obaveza – voda do grla- ISPLAĆIVATI zaostalu DOBIT ? …..
Pa, zar se nije ta dobit godinama gomilala u slučajevima upisa temeljnog kapitala svih nekretnina
LRH.-a gdje bi se prodajom osnovnih sredstava – to i unovčilo isplatom kroz dobit?………
PA, mislite da su većinski vlasnici time odušeljeni.?

koliko se sjećam, već su jednom odbili taj prijedlog jer da hoće to napraviti, sami bi ga stavili na dnevni red.
dakle, odbit će ga opet, a onda cijena ide nazad na 100 kn.
ovo je obična navlakuša kao i sve do sada i nitko normalan ne vjeruje u te pričice nego dok ovdje pišu bajke o dividendi istovremeno pišu prodajne naloge i mole Boga da uvale dionice nekome na 140-150 kn [bye]

Baš.
No, kao i uvijek…bez obzira što tko mislio o onome što netko drugi piše, slika obično govori više od tisuću riječi…

http://www.poslovni.hr/vijesti/trazi-isplatu-zadrzane-dobiti-jer-je-uprava-nesposobna-212348.aspx
"traži isplatu zadržane dobiti jer je uprava nesposobna" [lol]
ma naravno da će udovoljiti njenoj želji nakon što je ovako popljuvala upravu koju je postavio većinski gazda [bye]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

zašto po forumima pišu ljudi koji nemaju dionice? koji samo žele da cjena pada? ja znam da je burza dosta bazirana i na psihologiji tj određenom momentu..ali dajte počnite pisati samo činjenice i normalne komentare a ne rekla kazala jel jedino na taj način se može povećati kvaliteta ovog foruma.

…jedno je sigurno-PUNI SU KAO BROD…samo što će mo mi tzv.stoka sitnog zuba od svih tih punih brodova imati…lako moguće ćamčić s trulim dnom i veslima toja su oglobali termiti…jadna li nam majka pored ovakih lopina…


…jedno je sigurno-PUNI SU KAO BROD…samo što će mo mi tzv.stoka sitnog zuba od svih tih punih brodova imati…lako moguće ćamčić s trulim dnom i veslima toja su oglobali termiti…jadna li nam majka pored ovakih lopina…

kad vec imas takvo misljenje prodaj meni svoje dionice i prestani pisati ovakve postove na forumu.


Baš.
No, kao i uvijek…bez obzira što tko mislio o onome što netko drugi piše, slika obično govori više od tisuću riječi…

Istina..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Koga zanima neka si pročita lanjsko tzv. prepucavanje u svezi već prologodišnjeg prijedloga isplate dividende… tj. ovogodišnji prijedlog je izgledno samo nastavak prepucavanja bez nekog posebnog rezultata za manjinske dioničare…(po mom osobnom mišljenju…)… lanjske razloge neisplate koje je Ostoja naveo su zabilježeni u zapisniku…
Sretna vam možebitan isplata divendende ove godine bila!
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/od2XRK64XxMNtUeldUYMoA==.pdf

kolega sa 208 dionica…spusti na 130,00kn i ja ću ti kupiti…OBEĆAJEM

Ne znam što ti smeta u mom mišljenju osim što sam napisao ono što je realno,da ne kažem istinito…prića oko SNHO-a se vrti u krug godinama,imaju kešovine ko pljeve ,a dioničari godinama nisu vidjeli lipe,a što se tiće prodaje trenutno niš od toga -možeš mi se slobodno javiti kada cijena bude oko 400-tinjak kuna,a i tada ću još razmisliti jer mislim da na zse nema trenutno ovako dobre,a podcijenjene dionice…mislim da forum i služi tome da svi mogu dati svoja mišljenja ,argumentirano ili ne,točno ili ne točno…burza je jedna vrst kocke,jer taman kada misliš da si u pravu,vidiš da si u krivu…ne kažem da fundamenti ne igraju ulogu,ali sreća[pravi tajming]je ovdje najbitniji…lijep pozdrav iz sunčane Moslavine svim forumašima i …SRETNO !!!

evo kolega, riješeno i tih 208 kolega…
OPROSTI

New Report

Close