SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zašto svi misle da u slučaju neke podjele nešto dobivaju? Govorite o nekoj prodaji i placanju poreza? Kome vi to prodajete? Onome koji će kupiti Ostojine i Marićeve dionice Nonnullusa? Taj nije obvezan kupiti vaše dionice! Imat će večinski paket LRH i potpunu kontrolu a vi ćete ostati sa svojim bezvrijednim dionicama… 🙁 Fakat super za dioničare SNHO !!!

Sorry sta moram biti neugodan ali kakve ti to gluposti pises ?

Dok vidim da neki na ovom forumu govore o smanjenju poreza u slučaju prodaje LRH to izaziva određeni bijes kod mene zbog toga što nitko od dioničara neće vidjeti niti jednu kunu ako Ostoja, Marić i kriminalna kompanija nastave sa mešetarenjem imovine SNHO-a a ako ti to ne vidiš/razumiješ onda mi je stvarno žao…

ajmo redom da ti pojasnim stvar "SVI SMO MI DIONIČARI" netko sa vise netko sa manje dionica to je sada sasvim nebitno. U ovom trenu je nebitno jel 1 ili 10000 ; ako je SNHO 100% vlasnik nekog društva onda je sve šta to društvo ostvari ustvari njegovo

potpuno u pravu

@DQH
bez ljutnje, ali svašta ga napišeš i ostaneš živ!

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Dragi moji; pogledajte samo jednu veliku razliku između statuta SNHO-a i drugih društva kćeri a odnosi se na potrebnu većinu za dokapitalizaciju… To je jasan puta ka smanjivanju vrijednosti vaših dionica a ulazak Ostojinine družine po bagatelnim cijenama… Sjećate se pokušaja mažnjavanja trezorskih dionica?

To nije jedina razlika ali probajte malo detaljnije proučiti sve korake zadnjih godinu dana pa će vam razne ideje pasti na pamet koje sada mogu raditi a niti jedna nije u interesu malih dioničara…

Volio bih da pišem gluposti… 🙂 Da li mi netko može reći da je ovo micanje sve imovine na druga društva dobro za male dioničare? 🙂

kada će skupština??

Moje mišljenje je da će se Opatija izvući jer nije u redu uništiti čitavu općinu i lokalno stanovništvo zbog glupe proceduralne greške koja se može ispraviti novom proceduralnom akcijom.

Dioničari (i ja također) ne želimo takav novac koji bi imao status "prljavi".

Moje mišljenje i ne želim ga nametati bilokome, ali dostojanstva mora biti.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Moje mišljenje je da će se Opatija izvući jer nije u redu uništiti čitavu općinu i lokalno stanovništvo zbog glupe proceduralne greške koja se može ispraviti novom proceduralnom akcijom.

Dioničari (i ja također) ne želimo takav novac koji bi imao status "prljavi".

Moje mišljenje i ne želim ga nametati bilokome, ali dostojanstva mora biti.

To se odnosi na male dioničare LRH ili?
Ne razumijem na koje prljave novce misliš…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Prljav novac? Što su ga vlada i gradonačelnik zaprljali

Vidim da ne znate čitati između redaka.Odmah bi se svađali ali to nije bit.

Vrijeme će pokazati uskoro zašto nećemo zaraditi na ovoj poziciji.

Ima i drugih prilika, zar ne?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Nikome nije do svađe. Treba po ne znam koji puta ponoviti da se ne radi ni o kakvoj "glupoj proceduralnoj pogrešci". Radi se o bahatosti i aroganciji gradonačelnika Opatije i HDZ-a koju su
bili upoznati s obavezom objave ponude za preuzimanje i unatoč tome potpisali sporazum
vjerujući kako su oni "gospodari Hrvatske" i da do objave ponude za preuzimanje nikada neće doći.
Nastavak priče znamo: pao je Sanader i HDZ i jedino još preostaje način razmišljanja zbog kakvog je čitava Hrvatska "u banani": kako "nije u redu uništiti čitavu općinu i lokalno stanovništvo zbog glupe proceduralne pogreške……..bla…..bla…..bla….." PROCEDURE I ZAKONI SE MORAJU POŠTIVATI!
U protivnom, i dalje ćemo ostai Balkanska krčma!

New Report

Close