SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovoliku gomilu gluposti nisam odavno procitao, toliko je rasprava jadna da sam se morao javiti.
O kakavoj podjeli vi pricate? Nikakva podjela nije provedena nego je osnovano novo drustvo na koje je prenesena LRH, SNHO je vlasnik tog drustva, sto nije jasno ovdje?
Nadalje svi koji se protive podjeli ocito ne kuze osnove naseg poreznog zakona. Da se izvrsi podjela i da svaki dionicar dobije dionice novog drustva prodaja bi bila laksa jer ne bi SNHO platio porez na dobit ako se LRH proda skuplje od troska stjecanja. Obrazujte se prije nego kao i svaki prosjecni pivopija i kladionicar naslonjen na sank zazivate DORH gorsku sluzbu ili sto ja znam sto

Nije jasno na temelju čega je uprava provela ovu transakciju, prije nekog odgovora educiraj se malo pa pročitaj članak 552. ZTD-a i zapisnike sa zadnih skupština gdje je bilo jasno dano do znanja upravi i NO da dioničari SNHO-a ne žele ovo provesti!!!


Ovoliku gomilu gluposti nisam odavno procitao, toliko je rasprava jadna da sam se morao javiti.
O kakavoj podjeli vi pricate? Nikakva podjela nije provedena nego je osnovano novo drustvo na koje je prenesena LRH, SNHO je vlasnik tog drustva, sto nije jasno ovdje?
Nadalje svi koji se protive podjeli ocito ne kuze osnove naseg poreznog zakona. Da se izvrsi podjela i da svaki dionicar dobije dionice novog drustva prodaja bi bila laksa jer ne bi SNHO platio porez na dobit ako se LRH proda skuplje od troska stjecanja. Obrazujte se prije nego kao i svaki prosjecni pivopija i kladionicar naslonjen na sank zazivate DORH gorsku sluzbu ili sto ja znam sto

nikom nije ovo jasno šta se zbiva osim fantastičnom dvojcu……
vjerojatno je priča za što lakšu podjelu među njima

Clanak 552. ZTD-a odnosi se na prijenos CIJELE imovine drustva na neko drugo drustvo, ali naravno da se ne referira na prijenos imovine na drustvo koje je u 100% vlasnistvu krovnog drutva. Genije.

Dajte si nadjite neki drugi posao, ovo vam definitivno ne ide od ruke.

Genije moj pročitaj dalje isti članak ili Barbićevo tumačenje istoga; ili imovinu čija je vrijednost veća od četvrtine iznosa temeljnog kapitala… Očito nemaš namjeru pisati istinu tu i vidim nemaš komentara na skupštinske odluke koje su ovu transakciju strogo zabranile… 🙂


Clanak 552. ZTD-a odnosi se na prijenos CIJELE imovine drustva na neko drugo drustvo, ali naravno da se ne referira na prijenos imovine na drustvo koje je u 100% vlasnistvu krovnog drutva. Genije.

Dajte si nadjite neki drugi posao, ovo vam definitivno ne ide od ruke.

Vidim i dalje ne razumijes…ne vrijedi za pripajanja, spajanja ili podjele.

Kapish?

Zar želiš reći da je ovo pripajanje, spajanje ili podjela društva? Očito ne kapiram šta se tu događa ili nisam dobro obaviješten… A šta je sa skupštinskim odlukama?

bilo bi zgodno da NONNULLUS D.D ode na burzu ali ima samo jednog dioničara – sn holding

čemu panika ?
SN je već radio podjele na dva društva gdje mali dioničari nisu oštećeni.
nova podjela moze biti dobitak za iste. [proud]

slažem se , ali sve je to dosta netransparentno…

Istina no isto je učinio sa skupštinskom odlukom gdje su se ostali dioničari slagali a ne na ovakav način; ovo je prvi puta da tako grubo krše prava ostalih dioničara…


čemu panika ?
SN je već radio podjele na dva društva gdje mali dioničari nisu oštećeni.
nova podjela moze biti dobitak za iste. [proud]

A da netko od Vas koji ovdje naričete pošalje HANFI službeni podnesak u kojem se opisuje sve što ste rekli te da želite da se ista očituje?
Puno bolje od kuknjave na forumu i dobili bi očitovanje (nadam se jer jedno takvo još uvijek dioničari LRH nisu dobili).
[rolleyes]

New Report

Close