SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo po kojoj cijeni ne valjda 2250

nema obveze

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Ovaj potez je sramota za ovu državu i samo pokazuje da nismo pravna država; Ostoja, Marić i Dolički su oduzeli sva glasačka prava dioničarima SNHO-a i dali ih sebi kao skupštini društva kćeri i to unatoč suprotnoj skupštinskoj odluci na prijašnjim skupštinama (da ne spominjemo članak 552. ZTD-a). Nadam se da ovo neće proći bez DORH-a i nadležnih institucija jer je ovo očigledni primjer bogačenja tajkuna i oštečivanja ostalih dioničara na krajnje nezakonit način!

PS – E moj Čičak (SKDD); ako ti je Ostoja idol kako si izjavio u jednim novinama (Lider), ne bih ti bio u cipelama dok ti dođu iz Uskoka i pitaju te zašto si proveo ovu transakciju!

NONNULUS znaći NULA
prihoda ,dividende i vrijednosti za dioničare SN HOLDINGA
dionica će nam uskoro vrijediti nama malima NULA a oni će se ionako podjeliti,zar već nismo shvatili sa kom imamo posla

Baš me zanima obrazloženje, jer, bez uplitanja ta lakrdija neće samo tako proći. Na dvije skupštine nije prošla podjela društva, a onda je sve to učinjeno bez skupštine i malih dioničara i sve dionice LRH prebačene na NNLS. Temeljem čega? Ostoja,Marić, Ksenija i društvo stvarno žive u uvjerenje kako su nedodirljivi i iznad Boga. I da će sve to samo tako proći. Kao da je 400 mil – milijardu kuna tako neka zanemariva sića……….

trebalo bi nešto poduzeti????

frenkzig nemoj samo brkati Kseniju u tu organizaciju jer je ona smijenjena sa svih položaja u SNHO i LRh te svi znamo da je bila inicijator isplate dividende koju je ova organizacija opet nelegalno spriječila uz pomoć SKDD-a, javnih bilježnika i suda… Nadamo se samo da će ista poduzeti nešto jer nam je to jedina nada… Šta ti munjava 123 misliš da bi mi mali mogli poduzeti? Ja sam za sve akcije pa uključujući i prosvjede ispred njihove velebne zgrade u MIramarskoj 24 koja više nije isto u SNHO bilancama…


NONNULUS znaći NULA
prihoda ,dividende i vrijednosti za dioničare SN HOLDINGA
dionica će nam uskoro vrijediti nama malima NULA a oni će se ionako podjeliti,zar već nismo shvatili sa kom imamo posla

Zapravo, NONNULUS znaci nesto/neki/nekoliko.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Otvoren sam za sve akcije. Jedino čega se bojim je to da su se Ostoja i Ksenija ipak dogovorili.

Otvoren sam za sve akcije. Jedino čega se bojim je to da su se Ostoja i Ksenija ipak dogovorili.

jel vi vidite sta vi pisete?? ako ce nama vrijediti nula i njima ce isto tako tj ako nama pada vrijednost i njima pada… zato ne pišite nebuloze vec konkretne stvari.


jel vi vidite sta vi pisete?? ako ce nama vrijediti nula i njima ce isto tako tj ako nama pada vrijednost i njima pada… zato ne pišite nebuloze vec konkretne stvari.

kolega slažem se u potpunosti…ovaj prijenos dionica je po meni sredstvo zastrašivanja i istjerivanja malih dioničara iz SNHO-a. Nakon što se nije uspjelo navodnim delistiranjem dionica s burze, sads e pokušava ovako. Samo ne znam što rade DORH, USKOK i Hanfa?

New Report

Close