SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SNHO je holding a ne fond.

Slican scenarij je bio sa VLHO. Samo sto je vracen na burzu (Agram brokeri).

Vaš link

Vaš link

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Pozdrav svima!

Ja sam jedan od "malih" dioničara i vjerojatno jedan od rijetkih koji ima dionice SNHO od samog početka, znači kao povratnik. Pratim vaše postove oko godinu dana (ispada da sam na neki način voajer, isprike na tome), kao i kretanje cijena. Prisustvovao sam onoj famoznoj skupštini bez elektroničke podrške, međutim nisam bio u mogućnosti sudjelovati na ovoj zadnjoj.

Javljam se sa željom da sudjelujem u stvaranju kritične mase malih dioničara koja bi mogla utjecati na daljnji razvoj situacije, po mogućnosti povoljnijoj nego što je dosad bila.

Pošto nisam stručnjak u ovoj branši, vjerojatno neću sudjelovati s konkretnim savjetima/stavovima/primjedbama, ali ću pratiti i dalje vaše diskusije i biti na raspolaganju ukoliko bi se mali dioničari ipak uspjeli okupiti.

Hvala!

jel ovo znaći da ova tema isto će se delistrirati s pp,ako nema dionice nema potrebe ni za njom
šteta , pljačka najprije su pokrali lrh a sad dioničare snho
ma stvarno ovo je dno dna -pogotovo odnos prema malim ulagačima

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Sve ovo je lijepo smišljeno,u sprezi sa HANFOM koja pogoduje kome hoće,Delistirati dionicu,
a onda ,sve prodati nekom stranom fondu a,vama ponuditi NIŠTA.
Tako sam prošao sa dionicama banke Kovanica, zvao upravu,nikoga ne zanima,
imaju većinski paket i -NE MARE *

ovo je sve smjesno svi plaću nesto oko ove dionice ; a pola njih nema navedenu dionicu . Nisu mi jasni ljudi koji prodaju po ovako niskim cjenama.


ovo je sve smjesno svi plaću nesto oko ove dionice ; a pola njih nema navedenu dionicu . Nisu mi jasni ljudi koji prodaju po ovako niskim cjenama.

Kako znas da to nisu neki od Ostojinih “jataka” koji ovako stavraju paniku i ruše prosječnu cijenu?

Ovako se ne ruši cjena značajno jer za ponderirani prosjek je bitna i količina…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

netko očito pomalo kupuje…ima li tko kakvih novih vijesti hoće li biti podjele?


Ovako se ne ruši cjena značajno jer za ponderirani prosjek je bitna i količina…

… al u zadanja tri mjeseca.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



Ovako se ne ruši cjena značajno jer za ponderirani prosjek je bitna i količina…

… al u zadanja tri mjeseca.
[/quote]
Cijena za javnu ponudu jest max(najviša kupnovna od tog subjekata, prosjek 3 mjeseca trgovanja)

Dakle jedno ili drugo-koje je više.
Lp,
[cool]

Ukoliko netko želi objaviti ponudu za preuzimanje u nakani da stvarno uspije prikuptii veći broj dionica,
nije dovoljno ponuditi zakonitu već primjerenu cijenu. U tom slučaju prosječna cijena nje bitna…
A zaboravljamo da je SNHO u prijedlogu za podjelu (koji nije realiziran) priznao vrijednost dionice od
292 kune. Molim da me netko ispravi ako griješim…. Ima li SNHO uopće namjeru objaviti ponudu za preuzimanje ili će nas male pokušati preveslati na naki drugi način? Pitam se pitam…

može se veslat koliko hoće ali ja svoje nedam ispod ˝fer cijene˝ pa makar dočekao penziju s snhom ili kako se već bude zvao

New Report

Close