SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bože što su upropastili ovu dionicu. Bid se povukao ispod 80kn. Toliko je vrijedila bez lrh

Jel Ostoja nabavio kalkulator? Ima li danas skupštine i kakvi su njeni rezultati?

koja je ovo lakrdija kad netko poželi može ući i izaći s burze…
a nas male dioničare može se šišati( čitaj pljačkati) ko ovce…
i netko priča u ovoj zemlji o nekakvoj borbi protiv korupcije, što je gore kada je ona legalna i kada postojeći zakoni je omogučavaju…
tko normalan će donesti svoju lovu ovdje da mu je legalno otmu???


bože što su upropastili ovu dionicu. Bid se povukao ispod 80kn. Toliko je vrijedila bez lrh

a koliko će vrijediti kad je delistiraju s burze pa ćeš je moći prodavati jedino preko oglasnika??? [embarass]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

žalosno a imao sam namjeru ući u ovu dionicu jer je jača po meni od korfe
a bogati kad ć
e dobra vjest biti na zse ovo je ludara

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

meni je isto bila jako primamljiva i čekao sam neku lovu da upucam u snho. No koliko vidm tu lovu ni zse neće vidjeti, jer ovo sve više nije normalno

možda bi se i ovdje trebala napraviti nekakva udruga malih dioničara, ako ništa da im malo otežamo pljačku

netko zna dali možemo onda mali dioničari zatražiti listing na ZSE? (i ne samo SNHO nego i ostali firmi, koje će se formirat iz SNHO?)

Nisam siguran ali mislim da prijem na MTP moze zatraziti samo clan ili izdavatelj.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Da, izdavatelj ili neka od brokerskih kuća.

Vaš link

Tocka 7.3

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Da, izdavatelj ili neka od brokerskih kuća.

a tko će sve to platit??? sumnjam da če biti interesa da se vrati na MTP, tko želi prodati izlazi sada van, a ostali će ostati godinama zakopani unutra i čekat da se ostoja smiluje i da neku ponudu za dionice

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

New Report

Close