SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uf…što pljušte jedinice čim se nešto dobro spomene u vezi SNHO……haha…
a neko se odmah istresao sa 70 komada po bidu, možda da ne bi krenuo prema gore…

evo još jedan post od mene za one koji čekaju staviti još koju jednicu……..ajmo, šta se čeka…
pa SNHO ne vijedi i onako ništa……. [cry]

Strpimo se do 12 mjeseca, biit ćemo pametniji.

Izgleda da su ovdje Ostoja i Ksenija odlučili podijeliti plijen.

a sada odjednom lupanje po asku i skriveni nalozi na bidu…ccccccc….

čudni ovi putevi ulagaćki…haha

čim se malo zaljulja po asku odmah se dođe do blokade. trenutno na +9,23%.

a skoro do 240 i nema neke prodaje…. [rolleyes]

Sad je obavijest dosla na zse. [thumbsup]

uskoro će dioničari SNHO postati kao M. Kutle. Imat će hrpe dionica firmi kojima neće znati ni ime , ni djelatnost a vjerojatno ni vrijednost.

...povijest se ponavlja...

polako…puni su para, ako se oni misle nekako namiriti morati će biti za nas…..

a za njih je bolje da ovo što prije podijele i daju petama vjetra……izgleda je i Samodol i Bajić započeo lov na vještice..haha

i nikad s ne zna kad bi im mečka mogla zaigrati pred vratima , pa početi odmotavati klupka od ovih firmi, i tko je sa kim povezan i tko bi ponude trebao dati i sl….

dobiti ćemo 3 dionice u tri nove firme…..
u jednoj će biti Liburnija, u druge dvije ostale nekretnine….
to je njihova podjela
vrijednost novih firmi na burzi??? vjerojatno NULA

NEZNAM ŠTO ĆEMO MI DOBITI????(mislim na male dioničare)

Neka me netko ispravi ako griješim, ali nije li ovo praktički isto ono što su prije nekog vremena pokušali na onoj skupštini nakon koje, kad su čuli za to, dioničari su najavlili tuzbe ukoliko se ne isplati cash od dobiti LRH?
Jedino što su onda kanili ugasiti SNHO i podijeliti je na Mensu i Lux Ulaganja, čije bi dionice dodijelili umjesto njega, a sad vidim da ostavljaju jedno od imena (LU), a za ostala dva su odabrali malo zvučnija….. [lol] …..i ne kane formalno ugasit SN, nego samo iz njega izvući ono što vrijedi, al onako potiho, šuške…..
Nakon toga je na vijest da ipak neće doć do podjele zbog sukoba glavnih aktera dionica logično porasla, a sad kad izgleda da ipak to kane provest, opet raste ? [huh]


dobiti ćemo 3 dionice u tri nove firme…..
u jednoj će biti Liburnija, u druge dvije ostale nekretnine….
to je njihova podjela
vrijednost novih firmi na burzi??? vjerojatno NULA

NEZNAM ŠTO ĆEMO MI DOBITI????(mislim na male dioničare)

bravo, ti si jedini, uz kvarta99, shvatio o čemu se ovdje radi. većina nije shvatila pa je počela skidati prodaju [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!



dobiti ćemo 3 dionice u tri nove firme…..
u jednoj će biti Liburnija, u druge dvije ostale nekretnine….
to je njihova podjela
vrijednost novih firmi na burzi??? vjerojatno NULA

NEZNAM ŠTO ĆEMO MI DOBITI????(mislim na male dioničare)

bravo, ti si jedini, uz kvarta99, shvatio o čemu se ovdje radi. većina nije shvatila pa je počela skidati prodaju [bye]
[/quote]

cemu plakanje?? ako ti ne odgovara situacija prodaj dionice a ako mislis nadokupiti imas vremena .

loša igra se ovdje sprema, kupiti ili prodati, pitanje je sad???

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!

New Report

Close