SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uživo je bilo puno zabavnije.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

U to upće ne sumnjam. A bilo je i zaštitara, vidim…

kada će financijsko izvješće

Sljedećeg proljeća/ljeta… [lol]
Dionice koje su na MTP imaju obvezu davanja samo godišnjih izvješća.

sta se ovjde desava sa cjenom ?? netko fino rusi


sta se ovjde desava sa cjenom ?? netko fino rusi

Ide ovo dolje kako stvari stoje, kupnja slaba, nikakva, prodaja se skriva.. A sjećam se još donedavno se pričalo i o 200, 300 ovdje.. al kupus, dzabe kad ih nitko nece ni po 170…

Kressho



sta se ovjde desava sa cjenom ?? netko fino rusi

Ide ovo dolje kako stvari stoje, kupnja slaba, nikakva, prodaja se skriva.. A sjećam se još donedavno se pričalo i o 200, 300 ovdje.. al kupus, dzabe kad ih nitko nece ni po 170…
[/quote]

to je klasika kod SNHO…
nitko neće, ništa to ne valja, a oda u par dana naraste +30%

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

znam znam da je to klasika…

http://www.poslovni.hr/vijesti/lrh-planira-do-2016-uloziti-u-razvoj-500-milijuna-kuna-186685.aspx

i ovdje je ovo aktualno, ipak je većinski vlasnik SNHO……izgleda d aje nova uprava LRH počela raditi nešto i spremati mladu za udaju..haha…
vidjeti ćemo što će biti, imam SNHO odavno i čekati ćemo još malo dok Ostoja ovo sve ne pripremi za udaju….. [thumbsup]

koliko su ono oni imali zadržane dobiti….oko 440 miliona, čini mi se……
to bi po jednoj dionici bilo samo 170 kuna casha……

a koliko je sada cijena SNHO-a….? [rolleyes]

a sada zamislite da Ostoja prod aLRH po nekoj većoj cijeni nego što je sada, koliko bi onda to kuna po dionici?
Isto tako ne zaboravimo da SNHO ima i dosta drugih nekretnina po Istri i Zagrebu…


koliko su ono oni imali zadržane dobiti….oko 440 miliona, čini mi se……
to bi po jednoj dionici bilo samo 170 kuna casha……

a koliko je sada cijena SNHO-a….? [rolleyes]

a sada zamislite da Ostoja prod aLRH po nekoj većoj cijeni nego što je sada, koliko bi onda to kuna po dionici?
Isto tako ne zaboravimo da SNHO ima i dosta drugih nekretnina po Istri i Zagrebu…

u rovinju su kupovali velike komplekse građ. zemljišta na samom ulazu u grad, koliko se sjećam, pisalo se da je tamo previđena gradnja urbanih vila. ima netko neki bolji info?

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

koji show?

New Report

Close