SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sad će Ostoja i Ksenija raspaliti po asku da skupe što više u odnosu jedan na drugoga do sljedeće skupštine……blago se nama….. [lol] [lol] [lol]

[thumbsup]

nikad se ne zna!

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Forum je za neozbiljne i ozbiljne teme. Mjesto okupljanja različitih mišljenja pa i poneke šale na svoj ili tuđi račun.

Malo humora na ovoj temi i u ovo vrijeme nije naodmet. 🙂

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

naravno njima je u interesu da mi mali dobro zaradimo ;)), dobro je to pokazano i na Liburniji na kojoj su isto mali dobro zaradili…

Kapitalizam nema osjećaja…to smo valjda shvatili kroz život. Nije zato Uprava nepoštena ili nemoralna ako prelijeva cash flow u svoj portfelj. Samo tako izgleda na površini ali nakon promišljanja, i mi bismo tako napravili vođeni poslovnim politikama, ciljevima, misijama i to svakog zaslijepi.

Jedan je dioničar na skupštini upitao g. Ostoju da li se boji Boga? Ali nije bilo odgovora iza svih maski iza kojih se upitani skriva. No, to je već tema za višu svijest pa nećemo dalje…

Ponavljam, sami smo izabrali vrstu ulaganja i sami izlazimo na kraj sa volantilnošću i zakulisnim igrama. Neka nas sreća i zdravlje prati, novac će ionako doći jer ga u svijetskom poretku ima i previše…samo ga treba privući na svoj konto.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Vidim ovdje se nešto dešava … 1000 kom po ASKu, dogovorena transakcija … Navlakuša ili ?

Nalogu 499 se nešto sumnjivo žuri prema 200 ??

Ajmo škvadro, brzo recite Plejboju šta tu mutite … Mr. OSTOJA jel to vi skidate dionice od malih za glasove ili mi se čini ? [wink]

Kressho

NETKO Glumi borbu klanova ovdje a ?

499 isturio male ispred pa se naglo povukao. ZNači ide guranje pa istovar po naivčinama.. ZA par dana smo na 160 opet [wink]

Kressho

Bit će prije cca 2500 komada po asku…….. [rolleyes]

499 komada na 162 kn a mali se guraju ispred za prosipanje na višim cijenama. TAKO SE PRODAJE – BRAVO ! [thumbsup]

Kressho


NETKO Glumi borbu klanova ovdje a ?

499 isturio male ispred pa se naglo povukao. ZNači ide guranje pa istovar po naivčinama.. ZA par dana smo na 160 opet [wink]

Plejboj smješan si…

Ova dionica se drži dugoročno …

Plejboj…



NETKO Glumi borbu klanova ovdje a ?

499 isturio male ispred pa se naglo povukao. ZNači ide guranje pa istovar po naivčinama.. ZA par dana smo na 160 opet [wink]

Plejboj smješan si…

Ova dionica se drži dugoročno …

Plejboj…
[/quote]

Plejboj…vrati se na KSST i brzo to sve pokupi jer će uskoro na 7500….. [bye]

Po mom viđenju, netko će izaći iz top 5 sa većinom dionica u vlasništvu.Scenario će biti isti kao
i prošli puta.Rast dionice do ciljane cijene za prodavatelja, pa otkup trezora.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Iako, koliko vidim, nema online glavnog članka s naslovnice današnjeg Večernjeg lista, evo linka na naslovnicu, pa koga zanima nek pročita u papirnatom izdanju (barem dok se članak ne pojavi na netu):

http://vecernjilist.newspaperdirect.com/epaper/hr/viewer.aspx

Tko je Ksenija Juhn Bojađijev
Tajanstvena bogatašica uzima kontrolu nad 500 milijuna kuna
Zovu je žena zmaj
U poslu gazi sve pred sobom. Sa sinom istiskuje dosadašnjeg šefa Darka Ostoju iz SN Holdinga u čijem su vlasništvu kvarnerski hoteli

New Report

Close