SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bit će uskoro 400 ko i nama lrhovcima 6milja moš mislit navali narode

podjela sn holdinga na snho – valamar nije bila loša za male dioničare.

nova podjela moze biti još bolja.
[proud]

sve je to super… i svi držimo tu dionicu i ne puštamo iz ruku…. a ona samo ide prema dolje, čekam dan kada će krenuti prema gore 🙂

hm, da…al već danima netko neumorno skuplja po 140, baš me zanima kako će to sve završiti za nas male…

iako sam nacuo da ce ova dionica ici prema gore … i svi pisemo tu da bude isla prema gore …. ona ide samo prema dolje… sto mi se nikako ne svida :/

u današnjem jutarnjem inicijativa za osnivanje udruge malih dioničara


u današnjem jutarnjem inicijativa za osnivanje udruge malih dioničara

Vidio sam vezano za SNHO, najava osnivanja udruge malih dioničara u nastajanju i njihov prijedlog(poziv malim dioničarima) za dolazak na skupštinu te glasovanje da se isplati u dividendu zadržana dobit od 440 mil.kn!!!

Pozitivno je to što žele okrupnit male dioničare kroz udrugu i doći do broja od 25% te tako utjecati na odluke ali "udruga malih dioničara je u nastajanju" i trebali su ranije reagirati jer je skupština već na vratima.

Pozitivan primjer za ZSE i tržište kapitala te mislim da bi se mnogi mali dioničari trebali udruživati u zaštiti svojih interesa.

Proutprijedlog da se isplati 440 mil. kn u dividendu je ipak nemoguć jer SNHO nema toliko novca, imaju ulaganje u vrijednosne papire i dane zajmove u vrijednosti 240 mil. kn pa mi nije logično da rasprodaju imovinu ili se zadužuju da bi isplatili tu dobit.

p.s.nemam SNHO, ovo je samo komentar i nije poziv na kupnju ili prodaju

Štednja je mudrost trošenja.

Dolazimo na skupštinu svakako.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

ne znam hoću li doći na skupštinu ali svakako sam zainteresiran za pitanje dividende
ekipa je preuzela naše vlasništvo i dijeli zaradu između sebe

Zanimljivo…..najveći promet u zadnjih par mjeseci, dnevni rast od skoro 10%, a nitko ni a……ni b…….znači, ima nas puno unutra….. [lol]

@kvart99
Vidi datum…

Evo neka se vidi top10 30.06.2011.

1. VICIS D.O.O. 505.188 18,92 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. JUHN BOJAĐIJEV KSENIJA 391.584 14,67 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. OSTOJA DARKO 362.349 13,57 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PECTORA D.O.O. 314.012 11,76 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. MARIĆ JOŠKO 184.205 6,90 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. BAJAKIĆ RATKO 130.531 4,89 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SN HOLDING D.D. (1/1) 107.471 4,03 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. VABA D.D. BANKA VARAŽDIN/SPAČVA D.D. VINKOVCI 16.257 0,61 Skrb. račun VARAŽDIN, HRVATSKA
9. ICF GRUPA D.O.O. 5.907 0,22 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 5.064 0,19 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 75,75

New Report

Close