SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




istina čekam, ali to ne znaći da neće 😉

…jel imaš osjećaj kao i ja da će ovo eksplodirat uskoro?…možda tjedan – dva najviše..

[/quote]

misliš, u Remetincu?
[/quote]

..trkeljaš bezveze..da je bilo kakve osnove već bi se potezalo po portalima ovak je to pucanj u prazno…a i Linić više nešto ne histerizira tako da mislim da ništa od tvoje želje ma koliko ti htio zaradit na LRH… [cool]

…a oni stariji ulagaći znaju da ova dionica ima tendenciju ići kontra crobex-a što me posebno veseli jer nakon ovog totalnog debakla na HT-R-A mogli bi ulagaći bježat u nešto što može ići samo UP… [wink]

kolega mislim da ću ipak ja dočekati SNHO na 160kn, ne vidim zašto bi sad raslo a padalo je nakon dobivanja LRHa…što više mislim da još uvijek netko želi kupovati na nižim razinama


kolega mislim da ću ipak ja dočekati SNHO na 160kn, ne vidim zašto bi sad raslo a padalo je nakon dobivanja LRHa…što više mislim da još uvijek netko želi kupovati na nižim razinama

…mislim da se odgovor sam nameće iz tvog pitanja i da je vrijeme da ode na stare razine gdje joj je i realna vrijednost..a slažem se s tobom da se isplati čekati na 160 jer uvijek se nađe netko tko će prodati a vidjeli smo da su se živci gubili i prodavalo se je i na 140 i nešto no mislim da je potencijal ove dionice puno veći, makar također mislim da je onaj Ostoja malo pametniji i baci neke mrvice dioničarima u vidu divke i koje pravodobno izvješće gledali bi ovu dionicu i preko 300…šteta da netko ne iskoristi takav potencijal jer bi i sam sebi povećao vrijednost…

@milion

možda i dočekaš na 160, ali je sigurno da nećeš puno uloviti. Možda par desetaka komada.
I onda to pomnoži sa 100 kuna i zaradio si za dobar izlazak.
Ovo nije dionica za nestrpljive. Mislim da nema više velike kupnje na ovim razinama. Tu i tamo prođe koji progranički. Nakon dobivanja liburnije, SN je postala zlatna koka. Vrijeme će pokazati koliko ona stvarno vrijedi.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

@the profa
SNHO jest "zlatna koka",ali ne za male dioničare,već " Ostoju i ekipu"!
Radi se o krajnje netransparentnom holdingu u najnižoj burzovnoj kotaciji!!!
Vlasnička struktura je već zaokružena i stoga ne treba precjenjivati interes za ovu dionicu.
Pozdrav


@the profa
SNHO jest "zlatna koka",ali ne za male dioničare,već " Ostoju i ekipu"!
Radi se o krajnje netransparentnom holdingu u najnižoj burzovnoj kotaciji!!!
Vlasnička struktura je već zaokružena i stoga ne treba precjenjivati interes za ovu dionicu.
Pozdrav

..ti sigurno imaš LRH… [lol]


@the profa
SNHO jest "zlatna koka",ali ne za male dioničare,već " Ostoju i ekipu"!
Radi se o krajnje netransparentnom holdingu u najnižoj burzovnoj kotaciji!!!
Vlasnička struktura je već zaokružena i stoga ne treba precjenjivati interes za ovu dionicu.
Pozdrav


@the profa
SNHO jest "zlatna koka",ali ne za male dioničare,već " Ostoju i ekipu"!
Radi se o krajnje netransparentnom holdingu u najnižoj burzovnoj kotaciji!!!
Vlasnička struktura je već zaokružena i stoga ne treba precjenjivati interes za ovu dionicu.
Pozdrav

..ma slažem se s tobom da su netransparentni nego ajde ti meni reci iskreno jel ova dionica ne vrijedi barem 250kn sa onolikim udjelom u LRH i to dobiveno po onako jeftinoj cijeni a mali dioničari LRH se bore sa vetrenjačama glede njihovih zahtjeva za cijenu – dobili su odjebnicu i od HFP-a i od HANFE i od onog od kojeg su se najviše nadali pomoći a to je grad Opatija..ćak se ni njima neda više zaje..s tim slučajem..i sam znaš da nikad neće dobiti te nofce – to im, stari moj, neće ni jedan sud potpisat..totalan pucanj u prazno i ćisto gubljenje vremena…ovo je završena priča a nadam se da će je i ulagaći kao takvu prepoznati…

Kolega ovo zadnje vam ne stoji. Uvjeravam vas da će pravda biti svijetla i netko će dioničare lrh morati isplatiti. Imao sam lrh i snho


Kolega ovo zadnje vam ne stoji. Uvjeravam vas da će pravda biti svijetla i netko će dioničare lrh morati isplatiti. Imao sam lrh i snho

..ma ništa od toga..molim te objasni mi na osnovu ćega bi oni trebali dobiti 5000-6000 tisuća kuna za dionicu i o kakvoj ti pravdi pričaš a neki su jućer kupili LRH i na osnovu priće iz 2005 traže 600Kn – daj nemojte biti smješni…vjeruj mi da znam da će doći do toga scenarija sad bih išao kupit 1000 dionica LRH-a ali vidim da se baš nešto ne trgaju na LRH vjerujući u tu bajku…

Ja ne znam kolega o čem vi pričate, pa pročitajte temu lrh. Ja sam prijavljen na stranici udruge i redovito dobivam informacije o narednim koracima. A Postoje i glasine sa suda u Rijeci da su tužbe već počele. A za snho je bitan dio u kojem se govori da sva daljnja potraživanja namiruje on. Dakle razliku će netko sigurno platit- snho, Opatija ili država

..znaš jedno je dići tužbu a drugo je dobiti je pravomoćnu..a molim te objasni mi kakva su to potraživanja i na osnovu ćega…to kaj vi tražite – tako bi mogli svi koji popuše novce na burzi tražit odštetu jer dionica nije rasla do kud su si oni zamislili…ja bih na tvom mjestu, naravno, ako tako jako vjeruješ u tu tužbu digao kredit od par milja kuna i kupovao LRH-a bez razmišljanja sve do 3000 soma po dionici…a i sa druge strane te razumjem kaj hoćeš reć između redova..samo ja bih na tvom mjestu prodao LRH i kupio SNHO ak baš tražiš moje mišljenje…jer i ako dođe do presude vi koji ste kupovali dionicu poslje 2007 nećete dobit tu sumu na raćun…IMHO

New Report

Close