SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čudi me da je ova tema u zadnj vrijeme jedna od neaktivnijih, ponajviše iz razloga podcijenjenosti dionice. SNHO sada vrijedi manje nego u proljeće kada se špekuliralo dali će nagodbe biti i ako da kakva će biti. Od tada se je po SNHO desilo puno, jako puno lijepih stvari, a sada su riješili i problem sa LRHom, otkupili dodatnih 4+% i imaju oko 65% udijela u LRH-u. Opatija nema prava glasa i ako žele mogu, Ostoja je u tome maher, izvesti dokapitalizaciju i na taj način smanjiti udio Opatije ispod 25%…

Današnji promet je preko 500.000,00kn, uz porast cijene od 9%. Biti će zanimljivo narednih dana…

Btw. zadnji put kada j trezor dokupljivao, negdje pred kraj 9.mjeseca, bili smo jedna od najlikvidnijih dionica na ZSE, i transakcije su prolazile po cijeni od 240,00kn…

I da, SNHO mi čini najveći udio u portfelju, a ponedjeljka lako moguće da skratim HT i još malo dokupim SNHO, ovisno o cijeni i razvoju situacije…


Čudi me da je ova tema u zadnj vrijeme jedna od neaktivnijih, ponajviše iz razloga podcijenjenosti dionice. SNHO sada vrijedi manje nego u proljeće kada se špekuliralo dali će nagodbe biti i ako da kakva će biti. Od tada se je po SNHO desilo puno, jako puno lijepih stvari, a sada su riješili i problem sa LRHom, otkupili dodatnih 4+% i imaju oko 65% udijela u LRH-u. Opatija nema prava glasa i ako žele mogu, Ostoja je u tome maher, izvesti dokapitalizaciju i na taj način smanjiti udio Opatije ispod 25%…

Današnji promet je preko 500.000,00kn, uz porast cijene od 9%. Biti će zanimljivo narednih dana…

Btw. zadnji put kada j trezor dokupljivao, negdje pred kraj 9.mjeseca, bili smo jedna od najlikvidnijih dionica na ZSE, i transakcije su prolazile po cijeni od 240,00kn…

I da, SNHO mi čini najveći udio u portfelju, a ponedjeljka lako moguće da skratim HT i još malo dokupim SNHO, ovisno o cijeni i razvoju situacije…

..da biti će zanimljivo narednih dana – mislim da je vrijeme za dokup dok još ima na ovim razinama ispod 200 :

http://www.seebiz.eu/hr/closing-bell/zse/zagrebacka-burza-ht-samo-lipu-ispod-310,-visok-skok-belja-i-podravke,104963.html

…Postotno, najdalje je otišao SN Holding (ZSE:SNHO-R-A) koji je katapultiuran 9,4 posto, na 175 kuna, uz 518 tisuća kuna prometa. Najviša je to cijena ovih dionica u posljednja četiri tjedna…..

…blokada na 195.11..samo 4 koraka…baš me zanima oće ko poludit… [lol]

ma koja blokada ide to natrag na 160


ma koja blokada ide to natrag na 160

Znaci cekaš na kupnji? 🙂

Mislim da nećemo niti znatno gore niti znatno gore danas, ali mogao bi biti osjetniji promet na ovim razinama 170,00-185,00…

istina čekam, ali to ne znaći da neće 😉


istina čekam, ali to ne znaći da neće 😉

…jel imaš osjećaj kao i ja da će ovo eksplodirat uskoro?…možda tjedan – dva najviše..

Ko zna možda i prije 🙂


Ko zna možda i prije 🙂

…pa ja mislim da je vrijeme a i pitanje je vremena..samo kad skuže da je dionica ispod svake cijene..a i skupljeno je preko 65% LRH-a..

Eh, da nisam pratio…dali znate koliko su skupili na ponudi za LRH ?

du du du .. nema nam pomoći


Eh, da nisam pratio…dali znate koliko su skupili na ponudi za LRH ?

http://www.zse.hr/default.aspx?id=34085



istina čekam, ali to ne znaći da neće 😉

…jel imaš osjećaj kao i ja da će ovo eksplodirat uskoro?…možda tjedan – dva najviše..

[/quote]

misliš, u Remetincu?

New Report

Close