SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedina dionica koja nikad nece biti u minusu sta se tice turizma je ova .
Mozda cak i koja dividenda padne a o tome otom potom .

Danas imamo solidan promet i pojacanu kupnju pred kraj trgovanja. Dosta kupnja se slaže na 165,00kn, a nešto je prođlo i po 167,00.

Još malo pa cemo vidjeti koliko je dionica LRH SNHO skupio po cijeni od 2.250,00kn. Što više to bolje 😉


Danas imamo solidan promet i pojacanu kupnju pred kraj trgovanja. Dosta kupnja se slaže na 165,00kn, a nešto je prođlo i po 167,00.

Još malo pa cemo vidjeti koliko je dionica LRH SNHO skupio po cijeni od 2.250,00kn. Što više to bolje 😉

Evo i danas ista prica… Netko konstantno lagano dopunjava kupovni nalog na 165,00kn kako vecim nalogom nebi uzrokovao rast cijene. Ovako "skuplja u tisini". Prometi nisu veliki i pitanje je koliko će moci usicariti na tim razinama…

Btw. SN Holding ove dane šalje ponudu za preuzimanje LRH svim dionicarima. Ponuda je na snazi do 02.02.2011. 😉

Nisam dionicar SNHO ali sam nesto drugo trazio i primjetio a mozda vam to nesto znaci
2. JUHN BOJADIJEV KSENIJA 391.584 14,40 Osnovni raaun ZAGREB, HRVATSKA
4. PECTORA D.O.O. 314.012 11,54 Osnovni raaun ZAGREB, HRVATSKA
UKUPNO 25,94%
Gosp.Ksenija je dionice stekla u ljeto 2009 a ista je i jedini clan uprave tvrtke Pectora d.o.o. (tako pise na sudskom registru) Ne radi li se tu o zajednickom djelovanju i nastanku obveze za preuzimanje? Koliko znam o ljudima koji su vecinski u tom holdingu mislim da im se ne moze dogoditi takva greska no koliko vidim da je na toj adresi registrirano podosta firmi pa su mozda pogrijesili?


Nisam dionicar SNHO ali sam nesto drugo trazio i primjetio a mozda vam to nesto znaci
2. JUHN BOJADIJEV KSENIJA 391.584 14,40 Osnovni raaun ZAGREB, HRVATSKA
4. PECTORA D.O.O. 314.012 11,54 Osnovni raaun ZAGREB, HRVATSKA
UKUPNO 25,94%
Gosp.Ksenija je dionice stekla u ljeto 2009 a ista je i jedini clan uprave tvrtke Pectora d.o.o. (tako pise na sudskom registru) Ne radi li se tu o zajednickom djelovanju i nastanku obveze za preuzimanje? Koliko znam o ljudima koji su vecinski u tom holdingu mislim da im se ne moze dogoditi takva greska no koliko vidim da je na toj adresi registrirano podosta firmi pa su mozda pogrijesili?

Vjerojatno ona nije vlasnik firme…odnosno nema udjela u temeljnom kapitalu…samo pretpostavljam…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Zakon kaže spominje i članove prave i NO kao razlog zašto se smatra da su povezani tj da djeluju zajednički.. Nisam pravnik, no to bi samo trebalo poslati Hanfi pa nek oni utvrde jeli zajedničko ili nije..
Prema novom zakonu cijena u ponudi bi mrala biti najveci tromjesecni prosjek od tada ako nije tada ponuda objavljena.. vidim da je ovdje bilo dosta oscilacija u cijeni pa je mozda prosjek veci od trenutne cijene? moglo bi biti interesantno

prosječna cijena bi bila 240 (po toliko su nedavno išle one zadnje velike transakcije). Sve ostalo je sića.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

trebao bi neki dioničar obavjestiti hanfu i zatražiti da utvrde jeli nastala obveza..

Kupnja se digla na 170. Vidim da ove neke špekulacije oko javne ponude koja je možda trebala postojati već rade svoje. Do 240 ima dosta…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

g. Ivan mučnjak iz Hanfe redovno odgovori na mail…ja ću ga upitati u svezi toga, iako on ogovori uvijek nešto općenito…kao npr. "biti ćete pravovremeno obavješteni".. ili nešto slično…

A je li prije njenog stjecanja 2009 prva cetvorka djelovala zajednicki? Ako je, koliki postotak su imali prije njenog stjecanja 2009?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Vaš link

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close