SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prateći ovu dionicu u zadnjih nekoliko mjeseci, zapitao sam se da li ima ta dionica potencijala… i koja je njezina realna cijena na tržištu? [undecid]

Evo pojacala se kupnja na ovoj dionici… Dali je vrijeme da se vratimo na cijene preko 2xx kn?


Evo pojacala se kupnja na ovoj dionici… Dali je vrijeme da se vratimo na cijene preko 2xx kn?


Moguce , vrlo moguce.Kad veliki odluce, opet smo preko 200 kn.


prateći ovu dionicu u zadnjih nekoliko mjeseci, zapitao sam se da li ima ta dionica potencijala… i koja je njezina realna cijena na tržištu? [undecid]

Ima potencijala, a realna cijena sigurno nije ispod 200 kn, moj target je 250 kn.

13.12.2010 bio je promet na SNHO-u, a u izvještaju na ZSE (trgovinski podaci i statistike), nema podatka. Tako isto dogodilo se i jučer. Koji je to razlog ?

du du du .. nema nam pomoći


13.12.2010 bio je promet na SNHO-u, a u izvještaju na ZSE (trgovinski podaci i statistike), nema podatka. Tako isto dogodilo se i jučer. Koji je to razlog ?

SNHO se trguje na Multilateralnoj trgovinskoj platformi (MTP), iako je razina MTP-a slična razini Usporednog tržišta, ipak kompanije čijim će se dionicama trgovati na MTP-u imaju mnogo višu razinu transparentnosti koju moraju održavati. Naime, prema pravilima Zagrebačke burze trgovina na MTP-u i nadzor nad trgovinom odvija se na “identičan način kao što je (…) predviđeno za Uređeno tržište”. Iako je MTP alternativno tržište kojim upravlja burza i na kojem je veći rizik nego na Uređenom tržištu, ipak pravila su stroža nego u bivšoj “sivoj zoni” Zagrebačke burze – Usporednom tržištu. Tako tvrtke koje imaju izlistane dionice na MTP-u moraju redovito objavljivati pozive za skupštinu društva, godišnji financijski izvještaj, obavijest o eventualnom smanjenju ili povećanju temeljnoga kapitala te svaku promjenu statusa izdavatelja.

– Da, hvala na odgovoru ! ali npr. 7.12.2010 i ranije kad je bio promet na ovoj dionici izašao je u dnevnom izvješću ‘Trgovinski podaci i statistike’ !?
– Kako su promjenili ( osvježili ) stranice tako su i to promjenili ?!

du du du .. nema nam pomoći

SNHO u pozitivnoj blokadi.

Zadnja 165,95

Ima li nekih novosti?

Biti će zanimljivo pratiti trgovinu nakon blokade. Ukolio bude veci promet mogli bi ocekivati neke novosti narednih dana, jer cesto tako par dana prije insideri trguju. Kao zadnji primjer moze posluziti LKPC…

Što god bilo nakon blokade, meni je stvarno nevjerojatno kako se ovdje postavlja i trguje.
Praktički nema jačeg bida sve do 100kn i prvi udar sa 104 komada bi odmah bio negativna blokada.
S druge strane, sa strane aska se lijepo poslagali veći nalozi, ali tek iznad pozitivne blokade……
dakle spread minimalno 20%, a realno veći i od 50%.
I onda cijelo vrijeme (danima, tjednima) nitko ni makac na bidu, nego odmah udarac po asku sa 120 komada….. [huh]

Ima li i jedna druge dionica na ZSE gdje se ovako trguje….??

Ne može se gledati odnos kupnje i prodaje nakon što je dionica ušla u blokadu.

Za vrijeme trajanja blokade mogu se opozvati nalozi, ali ne i zadavati. Tako da slika može biti i drukčija. Onaj što je naoko štopao sa cca 900kom, sada ga nema na početku aska!?

Ma neće sad to nešto gore poslije blokade jer da je htio majstor je mogao sa nešto više od 20 tisućica lupit po asku i sve bi prošlo dok god se radi o jednom nalogu, koliko ja kužim mehanizam blokade.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Jako bitna vijest, a nitko ništa ne komentira…

[url="http://www.hanfa.hr/uploads/65-10-13.pdf"%5D
http://www.hanfa.hr/uploads/65-10-13.pdf%5B/url%5D

New Report

Close