SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@funky
,
To ti je zbog toga što ne vjeruješ vlastitim očima. Prouči @mantosov post pomno, dobro razmisli pa se onda javi. To su ti male cake dioničarstva po kojima se vidi da li netko investira realno ili virtualno.
O tome ti se u opće ne diskutira. Vjeruješ tehnici ili ne vjeruješ. Ako ti auto pokazuje da se voziš 80km/h onda to obično ne provjeravaš. Ili?

Priznajem nisam pogledao timing.

Ali pouzdano znam da PC danas mogu sami čuda napraviti … kao što su i naprqavili nedavno u Americi. Oni su to riješili a ovdje vidim da to baš i nije riješeno.

A priznajem još jednom da znaš nešto što ja ne razumijem a time niti ne znam pa ako može na PM kratak osvrt…(školica)
Hvala,

Opet čišćenje ! [thumbsup]

kao što sam rekao…..ovo me podsjeća na doba kada su u top 10 uletjeli Bajakić i Marić.

Uskoro bi mogla započeti ozbiljna kupnja.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius




@funky
,
To ti je zbog toga što ne vjeruješ vlastitim očima. Prouči @mantosov post pomno, dobro razmisli pa se onda javi. To su ti male cake dioničarstva po kojima se vidi da li netko investira realno ili virtualno.
O tome ti se u opće ne diskutira. Vjeruješ tehnici ili ne vjeruješ. Ako ti auto pokazuje da se voziš 80km/h onda to obično ne provjeravaš. Ili?

Priznajem nisam pogledao timing.

Ali pouzdano znam da PC danas mogu sami čuda napraviti … kao što su i naprqavili nedavno u Americi. Oni su to riješili a ovdje vidim da to baš i nije riješeno.

A priznajem još jednom da znaš nešto što ja ne razumijem a time niti ne znam pa ako može na PM kratak osvrt…(školica)
Hvala,
[/quote]
Nikakva tajna. Evo ti današnji primjer u boji pa je štogod pregledniji.

who dares, wins

i opet !!! [thumbsup]

Ovo su neka pretumbavanja trezora i ostojine ekipe tko zna iz kojih razloga

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Ovo danas je bilo stvarno munjevito.

U jednom treneutku ništa preveliko ni na kupnji ni na prodaji (nikakav novi veliki nalog, sve slično kao jutros). nakon pola minute stisnem refreš i evo već prošlo 3 miliona kuna.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

počeo je pretovar…..još malo pa će buknuti.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


počeo je pretovar…..još malo pa će buknuti.

[thumbsup]

Ovdje upišite svoj komentar… [proud] [thumbsup]

Strpljiv spašen :o))

Svi crteži upućuju na 275,00 kn, al sad oko cijene kolo vodi Darac

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Ovo danas je bilo stvarno munjevito.

U jednom treneutku ništa preveliko ni na kupnji ni na prodaji (nikakav novi veliki nalog, sve slično kao jutros). nakon pola minute stisnem refreš i evo već prošlo 3 miliona kuna.


Ima brokera bez refreša i ne može ti ni muha promaći da ju ne registriraš ali sve jedno ne bi stigao ukucati nalog ako se radi o recimo 30sek.

who dares, wins

New Report

Close