SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hehehehe

a brisali me moderatori kad sam rekao da ide na 250

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim


Ide ovo ispod 200,00 kn opet, čestitam prodavačima na 240,00

ne bih rekao iako sam većinu prodao na 235 ali zato prošli tjedan polovicu po 155 jer idem na more pa da smanjim… i eto mi lijepi gubitak ali zadovoljan sam jer i dobitak od cca 50 % je dobitak života !

Šteta , nadao sam se da će se napravit vlakić. Vjerojatno bi tako i bilo da nije ljeto i godišnji odmori. NO za par dana cijena će doći na svoje, kad si neki malo jači investitori uzmu kalkulator u ruke, a ja kao što sam i rekao čekam još godinu dvije pa mi nije ni važno. Pozdrav.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com



Po mom izračunu na cijeni lrh od 2300 snho je dobio 200 kuna po dionici.

Zašto bi se u SNHO ta imovina vrednovala po fer vrijednosti a u drugim holdinzima po 16% vrijednosti.
[/quote]

Pa tržište će vrednovatai kako već hoće u kojem trenutku. Ja samo kažem koliko je povećana vrijednost snho-a po dionici ako uzmemo lrh na 2300 po dionici.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

nije ovo još gotovo, danas je odrađen tek prvi dan. moram priznati da sam sada ponovo unutra

Ja sam prodao sve što sam imao neočekivano na 234 odmah po otvaranju.
Iznimna i lijepa zarada..Kupio prosječno po 155,38.
Puno sreće i "pameti "Vam želim.


nije ovo još gotovo, danas je odrađen tek prvi dan. moram priznati da sam sada ponovo unutra

Greška!
za koji dan bit će opet ispod 200 kn… nisi čuo za onu "sell on news"?

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ne vjerujem da će ići ispod 200 kn. Naime, ovakav razvoj dogadjaja zaslužuje da SN ide na ATH-ne da su dobro prošli u trakavici s državom,nego su prošli i bolje nego su mogli i zamisliti. Pa one priče o LRH od 5 i kusur tisuća kuna padaju u vodu. Trebaju ponuditi prosijek u zadnja 3 mjeseca, a to je ispod 2200 kn. A ne da su dobili nekretnine, već su dobili NEKRETNINE!!! ržava je na koljenima i primorana se riješiti zlata za cijenu pamuka.Inače, nisam vlasnica dionica SN-a, nažalost,a trenutno nemam niti para da ih kupim,nažalost.Sretno vam u reliju , nadam se da će i moje dionice jednog dana tako lijepo izgledati.

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

Pa ljudi moji: tko (osim njih samih) kaže da trebaju ponuditi prosijek u zadnja 3 mjeseca???


Pa ljudi moji: tko (osim njih samih) kaže da trebaju ponuditi prosijek u zadnja 3 mjeseca???

Zakon!

Zakon, tako je Antiša. Oni koji su milili da j LRH zlatna koka, kao između ostalih i ja sama, malo smo razroko gledali.

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

"Prema današnjoj odluci Vlade država će bez naknade SN Holdingu prenijeti 54,83 posto dionica LRH s ciljem rješavanja svih sporova koji su u tijeku između SN Holdinga i HFP-a. Uz to HFP će SN Holdingu isplatiti i 162,1 milijun kuna koliko je taj Holding uplatio nakon sporazuma iz 2005. koji nije realiziran. Time SN Holding postaje većinski vlasnik te opatijske hotelske kompanije"

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

New Report

Close