SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

joj da je meni svaki dan ovak loša vijest.
kakvi klauni su pisali ovdje sinoć.
čestitam dioničarima. [thumbsup]


Ljudi moji ovo vam je sada bolesno precijenjena dionica po ovim cijenama.
KORF se trži na 0,16 book a SNHO na 1,05 book. Kad se ovdje uračuna efekt od ovih 700 mil kn još uvijek je skupo u odnosu na sektor.
Pošto ovdje nema biznisa već samo imovina, turistički sektor ne vidim zašto bi se tržilo na različitim multiplama.
Sve mi se čini da će neko sutra izgubiti hlače!

bome da….zbilja dobra procjena…. [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


joj da je meni svaki dan ovak loša vijest.
kakvi klauni su pisali ovdje sinoć.
čestitam dioničarima. [thumbsup]

Pridružite se, kolega James..
Bit će ovo raj za trgovanje..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Sad shvaćam moderatore koji su me cenz. kad sam pisao da će ekipa pokušat spustit SNHO na 160 i čim više skupiti, a naši vrijedni moderatori su ipak kratili dio mojih postova…

Svakako čestitke svim SNHOHOHOHOHOHOHHOvcima a posebno onima iz Kleka

[smiley]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ovako ja vidim stvari:

Izgleda da će ponuda biti po 3 mjesečnom prosjeku, barem sn tako predlaže. Da je ponuda po 5800 onda bi i cijena lrh na burzi skočila bnlizu toga,a time i cijena sn-a. S druge strane ovo je puno bolje za sn iako nominalno cijena koju je dobio ispada manja. Ovo je nešto što treba razumijeti u ovoj situaciji.

Stvari se odlično razvijaju za sn holding. Vidjet ćete da će cijena lrh za godinu dana biti preko barem jedan book. A book će se uskoro promijeniti, da bi se digli krediti ići će revalorizacija imovine lrh. Očekujem cijenu lrh za godinu dana barem 5000 kuna. Iz te pozicije sn je odlično naplatio dug i ima vrlo vrijednu imovinu s velikim potencialom rasta što je bolje od keša.
Vrlo sam zadovoljan.
Inače kao što sam već par puta rekao ne mislim sada prodati snho nego za godinu dvije, kad će u cijenu biti uračunato i restukturiranje i pokretanje lrh. Inače vjerujem ostoji i mislim da je jedan od najboljih menadžera u rh + odličan muljator pa nek radi svoj posao.
Danas ću ipak možda uzet koju tisućicu za ljetovanje:)
Pozdrav.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

odblokirani smo

Za sada imamo rast od 48,05% u jednoj sekudni trgovanja, nakon potpisanog sporazuma… Jednom riječju FENOMENALNO…
A u 12:00:00 krecemo dalje… [cool]

I da, kako bi dobio 100% ocjenu posta moram napisati kako SNHO ništa ne valja, kako je to smece od dionice i kako je najbolje da to istog trena prodate [lol]

Svim dioničarima SNHO-a čestitam na strpljenju i neka uživaju u ovim danima. Preživjeli smo svašta i sada je sve to došlo na naplatu [wink]

I nakon svega cijena gotovo ista kao i prije mjesec dana. ZSE je koma.

Po mom izračunu na cijeni lrh od 2300 snho je dobio 200 kuna po dionici.
S obzirom da će cijena lrh rasti po mojoj procjeni na 5000 za godinu dana a na 8-10000 za dvije godine kad će vjerojatno hoteli biti preuređeni, sami si izračunajte koliko će to biti po dionici

što se tiče trenutne cijene , mislim da se sad malo opipava, bit će još naglih skosa danas. Neočekivano brzo je maknuta blokada.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Po mom izračunu na cijeni lrh od 2300 snho je dobio 200 kuna po dionici.

Zašto bi se u SNHO ta imovina vrednovala po fer vrijednosti a u drugim holdinzima po 16% vrijednosti.

Čestitke dioničarima SNHO [thumbsup]… međutim, iz vlastitog iskustva znate da nije dobro podcjenjivati, a isto tako, niti precjenjivati tržište

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ide ovo ispod 200,00 kn opet, čestitam prodavačima na 240,00

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close