SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A i SNHO mi djeluje spreman za lansiranje…neka malo pozitivnija vijest i…

"Only dead fish swim with the stream"

…ma nema pozitivnije od ove… :-)……sve je spremno za uzlet….


…ma nema pozitivnije od ove… :-)……sve je spremno za uzlet….

Kolega,ima..samo trebaju priznati da je nagodba blizu,a ne da se prave da neznaju ništa o tome ko da ta opcija ni ne postoji..
Pozdrav! [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

…no dajte prodajte netko još 19 komada po 158,50 da si čovijek zaokruži na lijepu okruglu brojku..:-)..

Zanimljivo je kod ove dionice da iako je porasla 150 % u dva mjeseca još nije bilo distribucije.
Dali postoji još prostora za rast ili se čeka vijest o nagodbi za iskrcaj?
Kako sada izgleda nebi je ni kupovao ni prodavao.

meni se ćini da je ovdje situacija win – win iz slijedećeg razloga:
Država duguje SN oko 2 mili ćuna i nekako to mora vratiti – sud rekao…nadalje, baš i nemaju za to kesh-a i to jedino mogu vratiti u nekretninama – inaće nebi išli na nagodbu (da nemoraju plaćati kamate na dug). Najgori scenario: SN ne dobije liburniju a opet mu moraju nešto dati na ime duga – stvar se prolongira mjesec – dva da si SNH probere nešto iz Hrvackog fomda za masturbaciju …. :-).

A šta ako dobije uz lrh još nešto iz tog "onani" fonda, onako nek se nađe [wink] To bi tek bilo veselje [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

Sve se poklopilo, prijedlog sdp-a nije prošao, ročište vrlo brzo i na nagodbu se čeka blagoslov Bajića i eto i njega danas stavio ruku na bibliju [lol]
Ponovno imenovani glavni državni odvjetnik Mladen Bajić prisegnuo je danas pred predsjednikom Hrvatskog sabora Lukom Bebićem.
http://www.seebiz.eu/hr/karijere/bajic-rezultati-ce-biti-jos-bolji,75322.html
samo treba zbrojiti 2+2 i dobiti, štatigajaznam jako puno za par dana [wink]

Mean people suck and nice people swallow!

Evo ga 🙂
Još to riješe i možemo poćeti ! http://www.poslovni.hr/145756.aspx
…citiram…
Rezervacije

Za bivše vlasnike
Za bivše vlasnike rezerivrani su udjeli u ukupno 245 društava. Među njima je, primjerice, 16,95% dionica Zvijezde…… 12,17% Liburnia Riviera Hotela, 10% Atlanske plovidbe, 2,62% Chromos boja i lakova, 5,52% dionica Sunčanog Hvara, 9,92% Croatia baterija, 2,04% Đuro Đaković Holdinga, 10,95% Imunološkog zavoda, 2,25% Lošinjske plovidbe, 8% Mediteranske plovidbe, 30,81% Hotela Palace, 36,13% Osiječke pivovare, 9,80% OTV-a, 31% Ville Dubrovnik,7,09% Zvečeva, 30,61% Borova, 0,81% HUP-a Zagreb, 2,62% ACI-ja.

kao što rekoh :
Imovinsko-pravni sporovi
Dio portfelja ostaje "zatvoren" za prodaju zbog rezervacija po sporovima, no za njih se traži u HFP-u mogućnost rješenja dugačijom naknadom.

Gđa premijer Jadranka Kosor je upozorila ministre , da ako se problemi neće ubrzano riješavati , morati će otići i biti će zamijenjeni odlučnim ljudima. G. Škegro je na TV rekao , da još od Franje Tuđmana nije vidio odlučniju osobu od Jadranke. Ja im vjerujem .


Gđa premijer Jadranka Kosor je upozorila ministre , da ako se problemi neće ubrzano riješavati , morati će otići i biti će zamijenjeni odlučnim ljudima. G. Škegro je na TV rekao , da još od Franje Tuđmana nije vidio odlučniju osobu od Jadranke. Ja im vjerujem .

A tko je Škegro, neka moralna vertikala kojoj bih trebao neupitno vjerovati? A glede Jace, ako nije smijenila Kalmetu onda sumnjam da je dovoljno sposobna i odlućna smijeniti nekoga, pogotovo za nerad. Pa ni Bianca nije dobila nogu a nitko ne zna što je radila. Zapravo da, preraspoređivala je službene aute…neš ti posla, ubila se jadna …[lol]

Sva sreća da su ovdje u igri nešto drugo, a ne (ne)sposobnost hrvatske vlade.

New Report

Close