SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovih 800 je netko pomeo s aska? Ili se postavio na bid, nisam baš pratio …..ako je netko vidio nek napiše [smiley]

s aska

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Odlično, još samo malo i odeee….. [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

Nekome se očito nije svidjela analiza tete Brankice, pa nam je odlucio pokvariti prosjek dana sa 100 komada po bidu u 15:59:57….. [smiley]

mah, to radi svaki dan. Bar znam kako kupiti 100 kom na bidu svaki dan i u koje vrijeme [lol]

Mean people suck and nice people swallow!

Sudeći po odbijanju SDP -ovog prijedloga mogli bi reći da smo dobili jednog velikog dioničara LRH(grad Opatija) koji će drukati da se dionice dodijele SNHO,samo da bi oni izbjegli obvezu davanja ponude..sve u svemu nije loše,korak smo bliže raspletu [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Ako je ročište zakazano u ovom mjesecu tada je ostalo još samo par dana da se stvar riješi. Jer su na prijašnjem tražili odgodu radi postivanja izvansudske nagodbe, tako da nema smisla zakazivati novo ako je nagodba gotova. Sve u svemu očekujem idući tjedan objavu nagodbe.

Mean people suck and nice people swallow!


Ako je ročište zakazano u ovom mjesecu tada je ostalo još samo par dana da se stvar riješi. Jer su na prijašnjem tražili odgodu radi postivanja izvansudske nagodbe, tako da nema smisla zakazivati novo ako je nagodba gotova. Sve u svemu očekujem idući tjedan objavu nagodbe.

Pozlatile ti se riječi…to bi bilo prelijepo da bude istinito..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

I kako ostali tumace potencijalno odbacivanje SDP-ova prijedloga po SNHO? Pozitivno ili negativno za dioničare SNHO-a…?

Jer po nekim scenarijima izgledalo je sve dogovoreno i jedino što je kočilo da se postigne sporazum jest zakon koji bi se, kada bi se danas usvojio prijedlog SDP-a, bio modificiran na način da Opatija nema obvezu davanja ponude za preuzimanje…

Vjerujem da će SNHO dobiti spor, na ovaj ili onaj način…

Btw. dali netko zna točan datum zakazanog ročišta? Očekujete rješenje spora na ovom ročištu ili možda novu odgodu ili prolongiranje spora?

Koliko ja vas čitam, kolega, vi to tumačite relativno negativno…..u smislu da sada ipak moze doći do prolongiranja stvari, koje su faktički bile riješene, dok se nije pojavio ovaj prijedlog…..
Ja sam čitajući prethodne postove na ovu temu dobio dojam dojam da to nije loša stvar, ali sad stvarno ni sam ne znam….

Ovo je odlična stvar jer smo jedan problem riješili, sada se idemo baviti kako spasiti Opatiju od ponude i jedino rješenje je sporazum sa SNHO. Eto tako ja stojim i uvjeren da je to done deal i da će snho poprilično dobiti jer ipak gospodin Ostoja zna što i kako se radi kod privatizacija. Stoga se na brinem da će snho izvući maksimum [thumbsup] i to vrlo brzo [wink]

Mean people suck and nice people swallow!


I kako ostali tumace potencijalno odbacivanje SDP-ova prijedloga po SNHO? Pozitivno ili negativno za dioničare SNHO-a…?

Jer po nekim scenarijima izgledalo je sve dogovoreno i jedino što je kočilo da se postigne sporazum jest zakon koji bi se, kada bi se danas usvojio prijedlog SDP-a, bio modificiran na način da Opatija nema obvezu davanja ponude za preuzimanje…

Vjerujem da će SNHO dobiti spor, na ovaj ili onaj način…

Btw. dali netko zna točan datum zakazanog ročišta? Očekujete rješenje spora na ovom ročištu ili možda novu odgodu ili prolongiranje spora?

Taj zakon nikad nije ni imao realnu šansu da bude izglasan jer je u suprotnosti sa Ustavom,nakon što je Josipović otišao pod hitno trebaju novog pravnika,jer ako je sve ostalo na Ingrid ne bu dobro za njih

Izvrsne vijesti iz Sabora, idemo u pravom smjeru…

New Report

Close