SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zadnji par dana postao je zamjetan veliki nesrazmjer izmedju interesa na kupnji LRH i SNHO.
Ima li netko ideju o čemu se radi?

stvarno mi ide na živce ovaj kokošar koji sa 25 kom spušta cijenu za 4 kn

…gledajte LRH… uskoro polijećemo i na SNHO… :-)))

Kakav je ono nalog od 200 komada? Nešto automatizirano? Vrlo zgodno da si sam poteraš kupnju [lol]

Only God, Muammar and Libya!

Ovo se zove ne-burza…..
Niti ova dvojica koji se nadbidavaju do 159,9x stvarno zele kupit, niti ovi manekeni sa sićom na 160 stvarno zele prodat……. [yawn]

Odlično…..jedini je problem, ako je nalog obnavljajući, da više nema jeftine kupnje na bidu…..

Evo….dilema riješena….nije samoobnavljajući…..
Netko ga je ručno obnovio….. [lol]

Ipak, prednost je ta što bar znamo da netko više ne da da itko kupi jeftinije od njega…..barem do 160…. [wink]

Koje su ovo igre ovdje s ovom 1 dionicom?

Zaista mi je to neshvatljivo, kolega…..
Ne samo da pojedini brokeri još uvijek dopuštaju provodjenje takvih naloga vrijednosti cca 150kn, nego i regulator ne reagira unatoč tome da su već odavno stavili dionicu u segment promatranja…..

očito promatraju samo u jednom smjeru..
Na LRH popriličan promet, a ovdje očito netko se trudi što više pokupiti do 160kn..
Pokupi se sve, a onda s malim količinama spusti cijena i ponovno čeka ribice da ulete u mrežu.
Biti će zanimljivo kada se umori od ove metode jer baš i ne uspijevaju se pokupiti neke veće količine.
Pozdrav strpljivim imaocima SNHO…uskoro ćemo i mi doći na svoje!!

potpuno isti scenarij kao i jučer

Objavljeno izvješće SNHO-R-A za 2009 godinu na Zse.hr.
Izvješće je nerevidirano i nekonsolidirano.
Za mene je ovo ugodna novost jer koliko je meni poznato SNHO nema obvezu objave izvješća.
Izvjesno je po meni,nakon što sam pažljivo isčitao izvješće, da je dionica na tržištu znatno precjenjena
u odnosu na druge holdinge proizašle iz kuponske privatizacije.
Pretpostavljam da su u cijenu u znatnoj mjeri ugrađena očekivanja od "nagodbe" sa Državom vezane za LRH.
Pozdrav

New Report

Close