SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


… a šta sam vam ja rekao ujutro…hehehe… malo pojašnjenje: od sabora se ćeka samo odluka da lokalne vlasti ne moraju dati obvezujuću ponudu o preuzimanje vlasništva ako su na bilo koji naćin stekle
dovoljan broj dionica za takvo nešto – eto to vam je cijela prića i kad se to izglasa na slijedećoj sjednici
sabora SNH preuzima LRH. da vas podsjetim na još nešto: vrijednost dionice SNH sa suvlasništvom (vlasništvom) vam je oko 198Kn što bi znaćilo da će na tržištu biti i negdje oko 220 Kn i više ako dođe do stabilizacije nakon turističke sezone kad se slije malo kesh-a u blagajne. Osim svega navedenog LRH je zlatna koka u hrvatskom turizmu jer je na području koje je zarađivalo od turizma i u ratnim godinama…mislim da sam vam sve pojasnio…i naravno sretno svima i želim da lijepo odahnete stres je završio…L.P.

odlične brojke…daj mi sam reci kak si došo do njih

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


… a šta sam vam ja rekao ujutro…hehehe… malo pojašnjenje: od sabora se ćeka samo odluka da lokalne vlasti ne moraju dati obvezujuću ponudu o preuzimanje vlasništva ako su na bilo koji naćin stekle
dovoljan broj dionica za takvo nešto – eto to vam je cijela prića i kad se to izglasa na slijedećoj sjednici
sabora SNH preuzima LRH. da vas podsjetim na još nešto: vrijednost dionice SNH sa suvlasništvom (vlasništvom) vam je oko 198Kn što bi znaćilo da će na tržištu biti i negdje oko 220 Kn i više ako dođe do stabilizacije nakon turističke sezone kad se slije malo kesh-a u blagajne. Osim svega navedenog LRH je zlatna koka u hrvatskom turizmu jer je na području koje je zarađivalo od turizma i u ratnim godinama…mislim da sam vam sve pojasnio…i naravno sretno svima i želim da lijepo odahnete stres je završio…L.P.

Nije li vrijednost,ako se ne varam samo 59% udjela koji bi trebali dobiti oko 200kn po dionici SNHO(ovisno o tržnoj vrijednosti dionica LRH,a ona raste)?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

…je slažem se kolega sa vama samo nemojte zaboraviti na vremena u kojima smo tj. da jedna dionica ADRIS-a vrijedi sa svime što posjeduje jedna takva kompanija danas 300 Kn a vrijedi najmanje kao dionica od ATLANTIC-a koji ima dva puta veću vrijednost od nominale…


…je slažem se kolega sa vama samo nemojte zaboraviti na vremena u kojima smo tj. da jedna dionica ADRIS-a vrijedi sa svime što posjeduje jedna takva kompanija danas 300 Kn a vrijedi najmanje kao dionica od ATLANTIC-a koji ima dva puta veću vrijednost od nominale…

znaći da SNHO prije nagodbe ne vrijedi ništa…dajte kolega…ne vidim kakve veze ima bilo koja druga dionica SNHO i ovom situacijom…
smiješan pokušaj spuštanja cijene

…ma ne kolega krivo ste me shvatili – hoću reći da je tržište u ovo doba dosta nelogično i prilično preplašeno, pa vidjeli ste Normana Baits-a prije neki dan – a s obzirom na netransparentnost poslovanja (to će se vjerujem uskoro promjeniti ) teško je privući nove ulagače pa poveden nekim brojkama i iskustvom od prije, dionica će ići sramežljivo prema gore – ali u svakom slućaju, po mojoj procjeni, će lijepo napredovati za ova vremena…ali cijenu od 220 Kn oćekujte oko 9 mjeseca što je isto tako ( ako niste megaloman ) lijep prinos po dionici. a njezinu pravu vrijednost oćekujte tek nakon nekog izvješća o poslovanju tvrtke.. L.P.

mislim da će ova dionica debelo prijeći 220 kuna ćim se objavi da je sporazum sklopljen. to je moje skromno mišljenje. a kako vidimo na temi LRH, to će biti vrlo skoro. Pa ljudi – LRH u realnim okvirima vrijedi najmanje 1200 eura po dionici, a sada je cijena 2200 kuna. Malo pomnožite vrijednost nekretnina i imajte u vidu da je LRH najmanje zadužena turistička firma u RH, a mislim i u regiji pa ćete vidjeti koji je to potencijal za daljni razvoj. imam nešto sitno SNHO i ne prodajem ih još jako dugo, a imam podosta LRH koje ću prodati jako skupo. prije neću.

...povijest se ponavlja...

..slažem se sa vama kolega delboy da treba čuvati dionicu SNHO-a jedino mislim da neće baš toliko puno rasti – i sam imam nešto dionica od SHNO i jako bih volio da ste u pravu glede njezinog rasta..


..slažem se sa vama kolega delboy da treba čuvati dionicu SNHO-a jedino mislim da neće baš toliko puno rasti – i sam imam nešto dionica od SHNO i jako bih volio da ste u pravu glede njezinog rasta..

pa ja polazim od postavke koju je izrekao nedavno darko ostoja u intervjuu. njemu jedna dionica LRH vrijedi 9200 kuna, a valjda on bolje od nas zna koliko vrijedi dionica LRH. Dakle, i kad da ponudu po 5800 kuna, opet je kupio nešto za pola cijene. A kad uloži u LRH, koliko li će tek onda LRH vrijediti. Dakle, SNHO mora vrijediti i više nego sam ja napisao kad uzmemo sve te izračune u obzir. Naravno, kada će to tržište vrednovati teško je reći, ali ja sam uvijek optimist.

...povijest se ponavlja...

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/HFP-i-SN-Holding-nisu-sklopili-nagodbu-o-Liburniji

Ne znam kako ovo vama izgleda, ali meni se čini slično kao onaj "naručeni" članak kad su pitali Ostoju za komentar onog prvotnog rasta, a on reče: "Sporazum nije sklopljen i to je sve što imam za reći."
Mnogi su nasjeli na to pa su rušili cijenu 20% idući dan…..nadam se da ovaj put neće bit tako lakovjernih…..jer ono što se desilo u medjuvremenu govori samo za sebe….


Izgleda da će trebat opet nešto napisat u novinama. Mogao bi netko sad nazvat HFP pa pitat njih za komentar.[huh]

[lol]

Only God, Muammar and Libya!


pa ja polazim od postavke koju je izrekao nedavno darko ostoja u intervjuu. njemu jedna dionica LRH vrijedi 9200 kuna,…

ok, nakon 50, ponovi nam to još 50 puta
http://www.youtube.com/watch?v=_IBgk05iL3Y&feature=related

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Ovo sam stavio i na temu lrh ali više se tiče snho-a, pa ako netko ima volje/želje da prokomentira.Fino sam se odmorio i neke ideje mi sinule pa da podijelim. Mislim da i vrapci žutokljunci presumiraju da je sve već dogovoreno. Ono što meni golica maštu je 25% dionica grada i kamate te troškovi do sada. Kako će to prelomiti. Dobro, neka svaka strana snosi svoje troškove, ali što je s vrijednosti paketa od 25% i kamatama do sada?! Ja se toga ne bih odrekao samo tako-ne znam kako vi ostali kolege razmišljate. Ako već moram dati gradu 25% i nedo Bog objaviti ponudu umjesto grada, tada bi sigurno rekao hfp-u da u nagodbu ubace na ime toga dijela i barem dijela kamata još nešto iz svog portfelja, čisto onako kao znak dobre volje [proud]

Mean people suck and nice people swallow!

New Report

Close