SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije direktno vezano za slučaj, ali ne škodi za zanimaciju:

http://m.jutarnji.hr/vijesti/najbogatije-zene-u-hrvatskoj/18511

Peta najbogatija Hrvatica je Ksenija Juhn Bojađijev, brokerica i dioničarka SN Holdinga. Od svog poslovnog partnera Darka Ostoje bogatija za četiri milijuna kuna. Gospođa Juhn Bojađijev slovi kao stroga poslovna žena koja štiti svoju anonimnost.

Tijekom 90-ih bila je jedna od ključnih financijašica u svim projektima s Ostojom. Njezino bogatstvo, temeljem dionica, procjenjuje se na 48,1 milijun kuna.

Toliko o tome da je Ostoja alfa i omega SN Holdinga i da se ništa ne može bez njega….
Mogla bi g.Ksenija uskoro i povećati svoje bogatstvo…. [wink]

Nekako mi se ćini da ovi koji ulove po 160 i nešto mogu biti sretni jer riješenje trgovačkog suda odnosno nagodbe će sigurno biti do 6-og mjeseca ( godišnji odmori ) a i većina dividendi će biti isplačena 🙂 tako da si Gđa. Juhn Bojađijev, Ostoja i vlasnici papirića SN Holdinga mogu uplatiti odmor u Opatiji ;-)..

loto
| privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 22931 | profil
korisnik od: 16.07.2008.

"Evo sada na dnevniku hrt, o tome da su se država i Ostoja ipak nagodili, Ostoja prenosi na Opatiju 25% dionica….gradonačelnik Opatije izijavio da za sada ne misle prodavati dionice…. "

Da li netko zna što o ovom?

Bilo je nešto o ngodbi na HRT-u,podnevnom dnevniku navodno…nisam pratio,pa ako netko išta zna…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=69145&tx_ttnews%5BbackPid%5D=38&cHash=5ac797717c

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Bilo je nešto o ngodbi na HRT-u,podnevnom dnevniku navodno…nisam pratio,pa ako netko išta zna…

A ništa specijalno. Opet isto ponavljaju da bi bila najbolja nagodba sa državom, ali da će sve biti odlučeno u Saboru. A čim sve treba biti odlučeno u Saboru onda to ni dragi Bog ne zna kako će završiti

Ukratko,raspravljat će se o tome na skoroj sjednici sabora,grad Opatija nema baš ništa protiv SN Holdinga kao većinskog vlasnika i ne misli prodati svoje dionice…
Rezultat..dionice LRH još malo pa u pozitivnoj blokadi kako izgleda…a nije li SNHO taj koji bi izvukao najdeblji kraj u ovom slučaju? [proud]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Priprema se teren da nagodba u javnosti izgleda kao dobar dil države, vjerojatno je već sve dogovoreno…
Treba stvari dobro medijski obraditi da ne bi ispalo kako država u krizi daje nekom nešto….

Mislim da je novinar malo pobrk`o lončiče.
Nemaju oni što raspravljat u Saboru o nagodbi. Nagodba je / il`će bit sklopljena izmedju SNHO-HFP i to je stvar njihovog dogovora.
Jedino o čemu oni mogu raspravljat će prijedlog SDPa i kako će odlučiti u vezi toga.
To uopće ne umanjuje vrijednost dobitka SNHOa u dionicama LRHa odnosno cashu…..

LRH u blokadi…uskoro će i SNHO

… a šta sam vam ja rekao ujutro…hehehe… malo pojašnjenje: od sabora se ćeka samo odluka da lokalne vlasti ne moraju dati obvezujuću ponudu o preuzimanje vlasništva ako su na bilo koji naćin stekle
dovoljan broj dionica za takvo nešto – eto to vam je cijela prića i kad se to izglasa na slijedećoj sjednici
sabora SNH preuzima LRH. da vas podsjetim na još nešto: vrijednost dionice SNH sa suvlasništvom (vlasništvom) vam je oko 198Kn što bi znaćilo da će na tržištu biti i negdje oko 220 Kn i više ako dođe do stabilizacije nakon turističke sezone kad se slije malo kesh-a u blagajne. Osim svega navedenog LRH je zlatna koka u hrvatskom turizmu jer je na području koje je zarađivalo od turizma i u ratnim godinama…mislim da sam vam sve pojasnio…i naravno sretno svima i želim da lijepo odahnete stres je završio…L.P.

198 kn je vrijednost samo dobivenog nagodbom, pročitajte prijašnje postove jedan od kolega je prije izračunao

New Report

Close